Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC one termékek. Valójában a...

HTC one termékek. Valójában a nemsokára hazánkban is megjelenő új HTC telefonok közül melyiknek mi lesz főként az előnye? Mire lesz orientálva leginkább az adott /v/x/s telefon?

Figyelt kérdés

Válaszokat előre is köszönöm!

Árakat is örülnék ha valaki feltüntetné, melyiknek ~kb mennyi lesz az ára.



2012. márc. 28. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:

A htc one x lesz a htc-nek a csúcs telefonja, 4magos fullos beats audióval... kb 175 ezer lesz

a htc one s pedig egy ''középkategóriás'' telefon lesz,de a hátlapját olyan kémia folyamat során készítették amit a NASA is használ(elvileg nem karcolódk) Itt is beats audio

ez pedig 145 ezer lesz.

sajnos a htc one v-ről nem tudom semmit mondani de az lesz a legolcsóbb

2012. márc. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

THX a választ!:)

Ez már valami tudás számomra.

2012. márc. 28. 17:57
 3/5 A kérdező kommentje:

Azonban a válaszokat még várom!:)

Kíváncsi vagyok.

2012. márc. 28. 18:28
 4/5 anonim ***** válasza:
megjegyzem a 4mag csak parasztvakitás lehet vmi gyorsabb lesz de egyelőre 1 olyan alkalmazás sincs amire a 1 mag nem lenne elég ergo még a 2 mag sincs kihasználva rendesen. Ha jól tudom a Htc v lesz a legolcsóbb :D
2012. márc. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

One S amúgy erősebb, mint az X, a Krait magos CPU ezerszer jobb, mint az nVidia Tegra 3.

Meg a GPU is jobb, mint a Tegra 3-ban lévő GPU.

One X igazi előnye a kijelző, az SLCD2 szebb, mint az AMOLED, de a 4,7" már el sem fér az ember kezében.

Persze a One X sem rossz, az sem fog sohasem akadni, erős az is, csak ha a benchmarkot nézzük akkor nem annyira jó, mint a One S.


Meg a crystalline ceramic metal unibody ház is jó cucc.

2012. márc. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!