Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Omnia 2-re honnan tudom...

Omnia 2-re honnan tudom letölteni a Vibert? Mindenhol csak iPhone és Androidos vereziók vannak, nekem meg windows 6.5-re kellene.

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 18:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Van egyáltalán már windows mobilra?
2012. márc. 28. 19:51
 2/7 anonim ***** válasza:
A viber jelenleg csak androidra és iphone-ra van. Most jelentették be, hogy a symbianra kezdik fejleszteni, nem hinném, hogy jelenleg van windows phone-ra.
2012. márc. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nincs sajnos Windows Mobilra...
2012. márc. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Van viszont Omnia 2-re Android ROM, amin megy a VIBER. Neten keress utána! De csak akkor állj neki a ROM frissítésnek, ha értesz is valamit hozzá!!!
2012. márc. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam, de nem estem hasra az androidtól. Vissza került rá egy főzött Win ROM. Itt viszont a Windowsos Vibert harangozzák be.

[link]

2012. márc. 29. 21:33
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt hittem valaki tud erről már valamit, de akkor várakozok még. Köszi mindenkinek!
2012. márc. 29. 21:35
 7/7 anonim válasza:

Hi,

Valami érdekeset csináltam a gépen, és most kb. minden egyes program képe egy kis windiows ikon.Ha megnyitom valéamelyiket aminek ez a képe akkor valami "windows media centert" ad ki, és nem tudok belépni a programokba. Nem tudok mit csinálni...Segítség!!!

2014. jún. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!