Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » X10 mini pro-mnak a baja,...

X10 mini pro-mnak a baja, hogy ha a qwertyt felcsúsztatom onnantól nem érzékel semmi mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

X10 mini pro tulajdonos vagyok ha a qwertyt felcsúsztatom és vissza le utána sem jó+ újabban kék csíkok is megjelennek a telefonon és azon semmi sem segít + az alsó gombok sem működnek (a vissza gomb kivételével) mióta megpiszkáltam a személyimmel a qwery és a képernyő közti rész mert van ott egy fekete kábel gondoltam vissza tuszkolom XD :S ha szerencsém van suli előtt az útra zenét betudom kapcsolni de semmi.

Bevittem egy ilyen használt mobil bódéhoz ahol haszmált voda függő x8 29000 forint XD ott azt monták átvezető szalagkábel 8-9ezer de szeretném egy hozzáértő véleményét is mert ő csak egy "eladó" volt a válaszokat előre is köszönöm és mindenképpen értékelve lesznek :D



2012. márc. 29. 13:57
 1/1 anonim ***** válasza:

lehet részlegesen megszakítottad a szalagkábelt, ergo rövid életű lesz az a teló.

szalagkábel sajnos tényleg olyan drága...

2012. márc. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!