Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Nokia...

Mi a véleményetek a Nokia Lumia 710-ről? És mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Én egy hónapja vagyok a tulajdonosa, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Windows, de semmi köze nincsen a PC-s windows-hoz. Egyszerűen iszonyatosan gyors, sehol nem akadozik, sose állt le gondolkozni, pedig izzasztom néha a hardvert. A piactéren vannak alkalmazások, van már egy jó pár jó app, ami elég hasznos.

Nagyon tetszik az integrált facebook és e-mail, az élő, mozgó főképernyő csempék, a tele animált rendszer, a használható billentyűje, sorolhatnám még.

A kamerája nem egy nagy szám, viszont az a kis led mellette....brutális mekkora fényereje van....lámpának lehet használni nyugodtan, akkor a fényereje.

Zenét hallgatni is lehet vele, bár hangzáson javíthattak volna némileg annyit, hogy egy hangszín szabályzót mellé dobnak, de így is a mellékelt fülessel nagyon szép hangzás érhető el. Kihangosítva dobozhangja van.


Nos...a piac egyik legolcsóbb és legjobb wp7-es telefonja. Ha van rá keret, akkor vedd meg nyugodt lelkiismerettel, mert iszonyatosan jó. A Media Marktban 90 ezer, a t-mobilenál pedig 60-70 körül van, függetlenül 70-80-90 körül.

2012. márc. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó telefon, bár ha nem fontos, hogy teljesen új legyen, akkor 1 ghz-s procival samsung omnia 7 használtan 40-50ezer között van, és hiába adják ennyiért, konkrétan a nokiánál nem sokkal tud kevesebbet. üzemidővel meg talán jobban bírja a 710-nél. nekem az volt 1 évig, és sajnálom, hogy elcseréltem :)
2012. márc. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!