Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Skate-el lehet használni...

ZTE Skate-el lehet használni a t-mobil féle "ingyen facebookot"?

Figyelt kérdés
Amikor vettem azt mondták, hogy net start kell hozzá, az meg pénzbe kerül. Nincs ennek valami módja? Köszi a válaszokat előre is!
2012. márc. 29. 17:09
 1/5 anonim válasza:

Simán lehet használlni..

Nekem is Androidos a telóm.. figyelni kell rá hogy a Beállítások-Alkalmazások-Futó Alkalmazásoknál ne legyen olyan bekapcsolva ami szedi a netet.. gondolok itt facebook programra stb.. és akkor elvileg ha simán rámész a böngészőre akkor nem szed majd le pénzt 0.facebook.com

nállam működik bár én nem használlom az ingyenest :)

2012. márc. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De lehet használni. Pont úgy mint bármelyik másik telefon esetében. Keress vissza és olvasd el a T-mobile oldalát is.

A netstartnak meg nincs havidíja csak használati díja. Ha a facebook zero-t nézed akkor még ezt se kell fizetni. De az android amúgy is szereti használni a netet a háttérben. Na azt a nethasználatot meg már fizetni kell. Ha nagy adatforgalmat csinálsz így akkor baromi sokat fogsz fizetni. Ezért célszerű lenne egy havidíjas netcsomagot kötni.

2012. márc. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, csak tiltsd le a többi alkalmazást a netről, mert 1 perc alatt megeszi az egyenleged.
2012. ápr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és nem tudtok olyan progit, ami segít abban, hogy ne használja más progi a netet, csak a böngésző? (az meg gondolom nem frissítgeti magát túl gyakran)
2012. ápr. 9. 13:29
 5/5 anonim ***** válasza:
DroidWall. Root kell hozzá.
2012. ápr. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!