Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidosok! Az alkalmazásitok...

Androidosok! Az alkalmazásitokat honnan gyűjtitek be? Market-ből ( Most már Google Play ), vagy pedig külsőleg telepítitek?

Figyelt kérdés

Én az utóbbi felé hajlok elég erősen. Egy kissé azonban tartok tőle, a Market-et, kissé biztonságosabbnak érzem.A véleményetekre vagyok kíváncsi, szerintetek melyik megoldás a jobb/biztonságosabb?


Üdv:Egy kezdő Androidos júzer...:)


2012. márc. 29. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Talán biztonságilag a Market jobb, de ott is lehet 1-2 noname gyártótól valami vírus fent, de azok nem a fizetős appok, s az esélyük is csekély.

Ha pedig Play-ról töltesz le, akkor tudni kell, hogy mit is szedsz le igazából. De én Marketen találtam 1 vírusos appot fél év alatt. Google-n pedig semennyit. Amúgy meg azon dől el az egész, hogy megveszem-e, vagy csak letöltöm, hogy mennyibe kerül. Ha 500ig megy 1 app, akkor oké, tölthetem, ha nincs másik oldalon. Ha pedig drága akkor csak Google, vagy blapkmarket.com-ról töltök le.

2012. márc. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a gyors választ.


Másodszor: ránézek erre a Blapkmarket.com-ra, ezzel még nem találkoztam a neten, köszönöm...igazából csak azért hajlok ugye a külső forrásból telepítéshez, mert csomó app PRO verzióját tudom megszerezni, ami ugye Market-ben fizetős, és valljuk be, szerényebb összeget én is nagyon szívesen kiadok egy app-ért, de mondjuk hogy példával is éljek: A Winamp PRO verziója már 1000 FT, ami nekem nem igazán...szóval érted. :) 1000 FT-ot nem szeretnék egy alkalmazásért kiadni, főleg hogy ez " csak " egy zenelejátszó, és hol van még akkor a többi ( videólejátszó, tegyük fel játékok. ) Nyomtam egy zöldet!

2012. márc. 29. 19:01
 3/10 anonim ***** válasza:

Az Android Market egy és ugyanaz mint a Google Play !!


Csak a neve és a kinézete más !!

2012. márc. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én inkább Play áruházból töltök le. Igaz, szinte csak ingyenes alkalmazásokat használok, de pl a PowerAMP-t megvettem.
2012. márc. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Oké-oké kezdő vagy de ennyire azért ne keverd a dolgokat. A Google plus (Google+) közösségi oldal.

A Google Play (vagy Play áruház), korábbi nevén Android Market igen szűri. A telefonodon nem látod a Play-ben a telefonoddal nem kompatibilis alkalmazásokat. De ha megfigyelted akkor a Play webes felületén, gépről is láthatod, mert kiírja, hogy kompatibilis e az alkalmazás.

2012. márc. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ajj, bocsánat, nem tudom miért Plus-t sikerült leírnom...:D
2012. márc. 29. 20:51
 7/10 anonim válasza:

Google megvette az Androidot.


Am én is Playből tőltök

2012. márc. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Reegi válasza:
Én ezzel kapcsolatban szeretném kérdezni, hogy nekem miért Market van és nem Play áruház ? Pár hete vettem a telefonom, Xperia x10 mini. És a tesómnak xpreia x10 mini PRO van, és neki is market volt, de ahogy beléptem kb 3 percre rá átváltott neki play áruház-re. Nekem miért nem ? nem lehet csinálni vele valamit ??? És pl nekem a Viber-en sem jön értesítés, ha valaki csatlakozik. Mások pedig kapnak, csak én nem.
2012. júl. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért mert csak Android 2.2-től felfele vált át. 2.1-en marad a Market. Ahhoz felkell tenned egy főzőtt ROM-ot.


De felesleges hiszen ugyanazok az alkalmazások vannak mindkettőben csak a név és a kinézet változott meg.

2012. júl. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Használhatók a következő alkalmazás tárolók is, nem kell úgy odalenni a Google Play-ért:


- Aptoide (aptoide.com-ról letölthető)

- f-droid (f-droid.org-ról letölthető), ezen hasznos nyílt forráskódú ingyenes alkalmazások vannak Androidra


Van az Amazone alkalmazás áruház is, valamint az Opera Market.

2014. júl. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!