Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPoddal iPhonnal iPaddel....

IPoddal iPhonnal iPaddel. Csak a phone-nal lehet telefonálni is? Mire jók ezek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 19:30
 1/4 RipKoresz ***** válasza:
Nem. Vannak programok telozashoz.
2012. márc. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, csak az iPhone- okkal tudsz telefonálni. az iPod Touch: (Tudtommal) csak játszásra jók (meg persze a multimádiás dolgok, meg internet Wi-Fi- vel), viszont emiatt véknyabbak is mint az iPhone- ok, (elvileg) olcsóbbak mint az iPhone- ok. iPhone- ok: Ezek szinén jók arra mind az iPod- ok de hozzá társul a (mikro) SIM kezelése (azaz a 3G/4G LTE kezelése), valamivel drágábbak és vastagabbak mint az iPod- ok. iPad- ek: Mivel tabletről van szó értelemszerűen nagyobbak is, a 3G- s verziókba kól a (mikro) SIM ek is, viszont (elvileg) ezek a legdrágábbak. Végezetül: Mind a 3 termékcsaládon iOS fut és mindegyiken futnak a legújabbak (jelen esetben 5.x) viszont a Siri az iPhone 4S egyedüli előnye. Az árakhoz azért írtam, hogy elvileg, mert nem néztem utána csupán szerintem így lenne logikus! iPod Touch: [link] | iPhone: [link] | iPad: [link]
2012. márc. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
elsőnek igaza van :) skype-al, vagy viber-el ugyanúgy lehet telefonálni, csak kell hozzá net.
2012. márc. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azt nem tekintem "igazi" telefonálásnak, én telefonálás alatt a SIM es (vagy vezetékes) telefonálást értem.
2012. márc. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!