Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok erről e HTC...

Mit gondoltok erről e HTC Klón telefonról? HD7 Android Dual Sim T9292

Figyelt kérdés

itt egy videó link:

http://www.youtube.com/watch?v=X7OKNu9Hecw

Egy bizonyos aukciós oldalon árulják 56 000ft-ért árához képest eléggé komolynak tűnik...Szerintetek megéri egy ilyenre befektetni?Mit érdemes tudni a Klónokról?Persze nem a gagyi oldalt kérdezem mind Iphone klónok...

Nézzétek meg a videót keressetek rá és várom a válaszokat.

Ki mit hallott a Klón telefonok hibáiról?Felrobbanó aksi?

Ezek mendemondák?


2012. márc. 30. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
56e-ert rendes, nem klon telefont is kapsz.
2012. márc. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%
A klón az hiába jó attól nem lesz jobb az eredetinél.Bár nem rossz, sokkal jobb mint egy iPhone klón de azért én inkább az eredetit venném, nem nagyon bízok a kí}ai klónokban.Egyébként vannak olyan klónok hogy hardverileg rendben van de pár hónap múlva olyan hibálya lesz hogy dobhatod ki.
2012. márc. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Őszintén, a videóból leszűrve, eléggé gördülékenyen működik, (nyilván frissíteni ne akard majd rajta az Androidot). G-szenzor lepett meg igazán, mivel ezt rendszerint elb.sszák a sárgák, ebben viszont meglepően érzékeny. Ha nem lenne ennyire koppintva a külső, akkor megvenném, szerintem röhejes rajta a windows gomb. Paraméterek alapján viszont nem egy erőmű, szóval igen jól optimalizálhatták rá az androidot a "gyárban". (A játék az persze más, arra van benne egy 400mhz-es gpu) Egyébként akik támadják, úgy ám blokk az egész kínai telefon piacot, azoknál nincs józan ész! Az egészséges hozzáállás az az, amit pl. a mobilarena is képvisel.

Ja, azt vedd figyelembe, hogy tudtommal az androidos dual-simes telefonoknál még nem megoldott, az, hogy készenlétben legyen egyszerre mindkét sim, szóval neked kell kiválasztani, hogy melyik kártya legyen éppen aktív.

2012. márc. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Meg se nézem a videót, klón=szar, akárki akármit is mond.
2012. márc. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az a gond ezzel hogy nagyon sok "rendes" mobilnál is hallok hibákat...Galaxy Ace gyorsan merül...LG optimus x2 = kula...HTC Legend fórumok írnak róla hogy mennyi baja van...jah és ez eredeti HTC...

az az érdekes hogy találtam egy oldalt ami ezzel foglalkozik és lehet rendelni...


[link]


a jobb fölső sarokba állítsátok át HUF-ra a pénznemet kicsit segít...árban vannak durva telefonok és ezen jár az agyam hogy pár websiteon azt írják hogy klónjuk van 2-3 éve és semmi baj nincs vele...

még úgy is kb 2-3 hónap mire döntök addig szerzek most 1 galaxy minit olcsóért :-D

köszönöm a válaszokat! :-)

2012. márc. 31. 02:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Na pont azokról beszéltem, aki közvetlen utánnam írt (#4). Igen! Vannak jól összerakott klónok, s nagyon nem ritka jelenség, hogy emberek évekig zökkenőmentesen használják, az enyém is meg van 3 éve! Mellette van egy LG Arenam, amit akkor vettem, mikor még 70ezer volt, s gyakorlatilag most már szinte használhatatlan. Tipikus LG hibák, amik a legtöbb érintőképernyős telefonjuknál előjönnek. Szóval ennyit arról, hogy ár - minőség.
2012. márc. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#5


Hidd el, ha ezeknek az eredeti készülékeknek van bajuk, akkor a klónnak is lesz, minimum annyi, ha nem több.

Gyorsan merül? Ez van. Még az iPhone-t is naponta kell tölteni, pedig 150-200 ezres telefon.

LG kula? Ne vedd meg, van még ezen kívül ezer gyártó.

HTC Legend-nek vannak hibái? Akkor vegyél más HTC-t.


#6

Oké, előfordulhat, hogy vannak jó klón telefonok, de akkor az legyen olcsó is.

Ennyi pénzért már eredetit kapni, ami mégiscsak jobb.

2012. márc. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Yen-be nem is drágák ezek! A vaterások nagy haszonnal dolgoznak. Egy példa, adott egy windows-os tablet (Intel atom proci 1.6GHz, 1GB ram, kap. képernyő, 32GB HDD stb.). Nálunk netpiacon kb. 35-50ezer körül kapod meg, amcsiból shipinggel, vámmal együtt kb. 20-30ezerért, yen-be pedig kb. 8000Ft. Vámmal, némi haszonnal együtt is JÓVAL olcsóbban lehetne adni, de hát minek? Szóval az ár-érték arány az igen jó, ha náluk veszed meg. Az már más kérdés, hogy nálunk mennyiért jutsz hozzá. Ez persze nem változtat a tényen, hogy ennyiért, ezt a készüléket alaposan át kell gondolni, hogy meg vedd-e.

Én csak annyit tudok mondani, amit a videóból láttam, s amit már el is mondtam, hogy igen jól van optimalizálva az android a készülékre, igen jól működik a G-szenzor, s ált. ezt a kettőt szokták elbaszarintani a kínaiak, tehát nem csak egy hetet ültek a telefonon, ahogy az szokás náluk.

2012. márc. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De hát az a nagy helyzet,hogy ha bemegyek a mediamarktba, vagy akármelyik boltba, mindenhol azt látom 10 készülékből 9 en hogy made in china. Az az egy meg made in Korea. És kb. ennyi. Honnat lehet akkor tudni hogy mi klón mi nem egyáltalán? mindent a sárgák gyártanak, akár hívatalos helyről van véve, akár nem ez a tény. Én sem lennék klón párti egyébként, de szinte megállapíthatatlan ha még a htc logót is rárakják.
2012. márc. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát szerintem ki lesz próbálva nyáron értesítelek titeket...köszönöm a válaszokat :-)
2012. ápr. 3. 01:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!