Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom elhitetni egy...

Hogyan tudom elhitetni egy Android alkalmazással, ami Magyarországról nem működik, hogy abban az országban vagyok, amit el is fogad?

Figyelt kérdés

Remélem, érthetően el tudom magyarázni.

Van egy T-Mobile függő Xperia X8 telóm, főzött 2.3-as ROM-mal, és letöltöttem az egyik amerikai sorozat hivatalos alkalmazását. Viszont nem lehet, csak az USA-ból használni.

Létezik valamilyen megoldás arra, hogy az alkalmazás azt higgye, az USA-ban vagyok én is? Mint régebben volt a Market Enabler is, ami a Market (most már Play) fizetős alkalmazásaihoz engedett hozzáférést, holott itthon még hivatalosan pénzért nem lehetett alkalmazásokat letölteni.

Köszi előre is a segítséget!


2012. márc. 30. 23:34
 1/5 Gabii2 ***** válasza:
mi a neve az alkalmazásnak?
2012. márc. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom hasznaálj proxyt
2012. márc. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Proxival kéne. Amúgy meg szerintem az ilyen filmes/sorozatos alkalmazásokat nem érnek semmit.
2012. márc. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerzel egy SIM kártyát a kívánt országból. De lehet, hogy ez nem működik.
2012. ápr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A sorozatjunkie-n lévő GYIK-ben online sorozat nézésben tudnak segíteni,és szerintem azok a módszerek jók lesznek neked is,mert hasonlóan hozzád ők is amerikai oldalról nézik.
2012. ápr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!