Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meik böngészővel lehet az...

Meik böngészővel lehet az indavideo-n videókat nézni? Se alap, se az opera mini, se az opera mobil, se a delfin böngészővel nemtudom megnyitni a videókat (Samsung Galaxy Ace, Android 2.3.3)

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
skyfire
2012. márc. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

a skyfire-vel az a gondom, hogy nagyon lassú :/

amit betöltök skyfire-vel, azt 5-ször betöltöm ugyanannyi idő alatt operával

2012. márc. 31. 12:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Ace esetén ne is csodálkozz, hogy nem megy. Flash player kellene, de az meg a proci miatt nincs. Vagyis van de azzal se lesz jó. Marad a skyfires megoldás.
2012. márc. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

800mhz-s proci van benne

egyik ismerősöm meg megoldotta samsung galaxy minivel, amikor abban kissebb a proci

2012. márc. 31. 13:41
 5/9 anonim ***** válasza:

Az órajel mindegy. Az architektúra, na az a nem mindegy. Armv6-os proci esetén csak ez van, és ez se működik minden esetben. Sokat ne várj tőle:

[link]

2012. márc. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

felraktam:

"a videó sajnos nem játszható le"

2012. ápr. 1. 14:43
 7/9 anonim válasza:

MX Player + Armv6 Plugin hozzá

nekem gond nélkül megy így az alap böngészővel az indavideo.

(Ez nem Flash Player hanem MP4 Player , az Indavideo MP4 videókat használ)

2013. jún. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Utolsó válaszoló! Engem is érdekelne, hogy nálad az hogyan sikerült, mert nálam még azzal sem játszható le az inda. Azt írja: A kért videó csak flashplayerben tekinthető meg.

A kérdésre válaszolva pedig, én is próbáltam már mindent, még a neten is rákerestem, hátha van valami hasznos, de semmi.. Ha jutottál valamire, kérlek nekem is segíts!! Köszönöm, és bocsi az offért!

2014. jan. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Utolso vagyok!

Nem tudom, sikerult-e megoldanod a problemat, de nekem sikerult, ugyhogy elmondom, hatha tudok segiteni vele.

Letoltottem az Opera Mini bongeszot, ramentem a videora, letoltottem vele a videot, az MX player pedig lejatszotta. Nekem is Ace-em van, sokat probalkoztam, es ez a megoldas bejott. Remelem segitettem!

2014. márc. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!