Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zte skate, vagy galaxy ace?

Aaaasssd kérdése:

Zte skate, vagy galaxy ace?

Figyelt kérdés
a zte skate akadozik ha netezek rajt? vagy mennyire lassú? mennyire rosszabb mint az ace? elmennek rajta az újabb játékok? és ha elmennek akadozik, vagy befagy?
2012. márc. 28. 20:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egyiket se ismerem nagyon (Galaxy Ace ismerősnek van, de nem nagyon érdeklődtem iránta), de én a Samsungban jobban megbízok mint a ZTE- ben.
2012. márc. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mért bízol meg a Samsungba? Mit tettek? ZTE Blade lazán veri az Ace t.

De inkábe SE Live t vegyél. HD kamera, Armv7 processzor, Adreno 205 gyorsító, ICS stb...


Yupiter

2012. márc. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Yupiter kolléga válasza a helyes.
2012. márc. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

+1 Yupiter válaszára, SE Live-nál esetleg 4k-val drágábban van Xperia Mini, kb ugyanolyan erős.


Skate és Ace is ugyanolyan szar.

2012. márc. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Skate
2012. márc. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 kisvuk29 ***** válasza:
A kettő közül szívem szerint egyik se,de valamivel jobb talán a skate.Amúgy egy SE Live vagy mini vagy mini pro teljesen jó mert erősebbek.Nekem a mini pro van de egy live sem rossz.
2012. márc. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 kisvuk29 ***** válasza:
Előző vagyok.plus egyet én is adok a válaszommal jupiter javára mert egy live is jó teló.
2012. márc. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem Yupiter nem a Blade-et akarta írni ... legalábbis remélem :D mert az nem veri meg még saját magát sem. Az Ace meg a Skate meg egy kategória, a Skatenek nagyobb a kijelzője, az Ace-nek meg szebb a kezelőfelülete a TouchWiz miatt ... Nagyjából ennyi :)
2012. márc. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ja köszi. Figyelmetlen voltam és Skate helyett Blade t írtam. De a Blade is veri az Ace t. Igaz hardverileg ugyanaz, de a kijelző nagyon a Blade mellett szól. Kicsit még a felsőkategóriás telefonokat is megszorongatja.


Yupiter

2012. márc. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Yupiter, megint az előtted szóló vagyok.

A ZTE Blade és a Samsung Galaxy Ace procija valóban ugyanaz az MSM7227-es Qualcomm, de a Bladeben ez 600 MHz-en, míg az Ace-ben 800-on fut.

Na most, az is igaz, hogy a Bladenek 800x480 pixel felbontású kijelzője van, de egy ekkora képernyőre felesleges. Igazából csak olyan szempontból érdekes, hogy jobban igénybe veszi a hardvert, ezáltal lassul a telefon. Nem mellesleg a Blade kijelzőjének színei elég élet nélküliek. Amit fel tudok hozni mellé, az a nagy betekintési szög, de arra az Ace sem panaszkodhat. Dióhéjban ennyit tudok elmondani ... :-)

2012. ápr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!