Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények samsung galaxy s2...

Vélemények samsung galaxy s2 mobiltelefonról? Hibái? Hátrántyai? Az AMOLED plus tényleg hibás? Foltokat látni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Jó telefon, de nekem mégsem jön be (a dizájn, az UI, a sok műanyag, stb).

Nagyjából semmi hátránya nincs, nem akadozik, fut rendesen, sehol semmi folt, ezt általában Apple fanboyok találják ki és elterjed a neten.

2012. márc. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
gagyi műanyag ház. Ha fém lenne mutatósabb, erősebb jobb lenne.
2012. márc. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért műanyag a samsung készülék borítása, mert újrahasznosított anyagokból van. Jah, meg van benne karbon is, ezért strapabíró is. Talán nálam a foltokból annyi jelenik meg fél év után, hogy a szürke árnyalat nem a leg tökéletesebb, ezért vannak benne itt-ott csíkok, de ez nemgáz, ha azt nézi az ember..
2012. márc. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
48%
Egy baja van mégpedig hogy androidos! Megnézed itt az első x kérdés miért rossz mi baja miért csinálja nem tudom bekapcsolni stb. stb. Magyarul egy kalap szart se ér az android! Vennél inkább egy jó Nokiát ami most is normálisan össze van rakva és szoftveresen sem rossz csak mindenki divatozik ezzel a szarral fél év múlva meg mehet a kukába a teló! Ja és benéztem néhány használt telefon kereskedőhöz mindenhol x8 mini pro meg hasonlók! Vajon miért??
2012. márc. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia hater :)

Egy nokiát sem találsz ilyen specifikációval.

De te vezetés nyugodtan azt..

Anno is azt mondták,hogy az androidnak hamarosan vége.. És lásd.. Mára már a legnépszerűbb oprendszer. Kínálni egy jó darabig nem fog, mert egyre jobb lesz.

Azért van sok x8 ott, mert azok tényleg ratyik, meg már elavultak. De 1 csúcskészülékről hülye az, aki azt állítja, hogy sz@r..

2012. ápr. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4


Itt látszik, hogy hülye vagy.

Azt még megértem, ha valakinek nem jön be az Android, WP7 és iOS is jó, de Android is.

Aki meg ezek közül bármelyiket is leszarozza, az egyszerűen egy tudatlan barom.

Arra alapozod a véleményed, hogy neten mit olvasol, gondolom droidos készüléket még csak nem is láttál, stb.


Milliónyi Androidos telefon van, ezeknek mondjuk a fele szar, gyenge, de feleannyiba is kerül.

Ezek közül ha valami szar, az lehet maga a telefon hibája, érdekes módon egy akármilyen HTC készüléknél sosem (vagy legalábbis ritkán) látni ilyen-olyan hibákról panaszkodni az embereket.

2012. ápr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Joell ***** válasza:
oreg zaszloshajo....anno mindenki ezt imadta..csajomnak is volt...jobban szerette kb mint engem..ma mar senkinek se kell ala kategoria..csak 2 magos...kicsi kijelzo,regi android stb,,,elonye a kicsi de szep kijelzo,a kamera ami 10/7 es es a kozepes uzemido.
2017. máj. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!