Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Biztonságosan el lehet végezni...

Varga124 kérdése:

Biztonságosan el lehet végezni a rootolást? Milyen programok ideálisak ehhez?

Figyelt kérdés

Nekem egy Samsung Galaxy S Plus-om van és elég sok alkalmazás nem kompatibilis (PL. 9mm, Backstab..stb.)rajta, ezért utána kerestem és itt vettem észre, hogy .root.

Az ilyen dolgokban nem vagyok jártas, ezért kérek segítségek, hogy milyen programot ajánlotok és hogyan hajtsam végre a telómon bizonságosan.


2012. ápr. 1. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az oldalt. Remélem sikerülni fog.
2012. ápr. 1. 14:32
 3/4 Phami ***** válasza:

Amennyiben azért szándékozol Rootolni a telefont, hogy egy két HD játék fusson rajta, akkor le kell beszéljelek róla. A Root nem fogja tuningolni a telefonod mindössze egy superuser jogosultságot kapsz vele. A kérdésedben ott a válasz is, NEM KOMPATIBILIS, IBM 486-os gépen ne akarj PoP Warrior Within-nel játszani. Természetesen ez is áthidalható, kétféle módon.

1. keres a Google segítségével kompatibilis verziót (Keresőbe beírod, Backstab apk download Galaxy S Plus) és kidob egy pár százezer találatot, szemezgess kicsit.

2. Valóban Rootolod a telefonod és egy GPU Emulátort telepítesz a telefonodra, ChainFire3D. Ez a GPU valamint a futtatni kívánt alkalmazás közé "ékelődik" és a kívánt, illetve telepített plugin alapján az általad telepített GPU-t fogja emulálni, ezzel megtévesztve a tényleges GPU-t a telefonodban (pl.: Nvidia, PowerVR stb.) Amennyiben ehhez nem értesz javaslom, hogy minimum egy hetet tölts azzal, hogy utánaolvasol ennek. A Root nem gyerekjáték, önmagában veszélytelen, ha rosszul használod, akkor tönkreteheted a telefonod vele. Ha kérdésed van kérdezz bátran.

2012. ápr. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.
2012. ápr. 13. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!