Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki megmondaná miért van...

Valaki megmondaná miért van ez? Van 2 új egyforma iPhone 4 és mégis 25 ezer forint különbség van közötte? Melyik érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Itt az olcsóbb: [link]


És itt a drágább: [link]


2012. ápr. 1. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem az Appstore miatt.
2012. ápr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A drágább az apple webboltjában nézted, a másikat pedig egy online gsm kereskedésbe
2012. ápr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én vagyok a 2. természetesen az gsm-line ban vedd meg ugyanaz a kettő csak a fentiben már elmondtam hogy mért drágább
2012. ápr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A gsmline-nál (meg úgy kb. az összes hasonló helyen) alapáron csak a készüléket kapod meg a töltőt és 1 év bolti garanciát. Meg azok a készülékek papíron használt készülékekként lettek behozva az országba.

Az Apple áruházából rendelve meg normálisan kapsz mindent.

2012. ápr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A GSMLine-osnál:

"Az egység csomag angol nyelvű készüléket tartalmaz, akkumulátorral és töltővel."

Tehát egy valószínű szürke importos telefont kapsz.

Én semmiképp nem vennék a GSMLine-tól, ha iPhone kell akkor csak is hivatalos forgalmazótól vegyél!


És a GSMLine-nál 1 éves bolti garanciát kapsz, az pedig túl sok mindenre nem jó.. Míg ha a Apple Storeból veszed akkor hivatalos Apple garanciát kapsz.

2012. ápr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!