Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 3gs-ről véleményetek?

Iphone 3gs-ről véleményetek?

Figyelt kérdés
tudom hogy nem ma került piacra de nem is baj nem való nekem 4 se 4s mert töröm a telefonokat ezért kérdezném hogy iphone 3gs egy leejtésnél már széttörik vagy nem ? elég gyors szép képet csinál ? ilyenek :)?
2012. ápr. 1. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
nem mai gyerek, én tuti nem vennék.
2012. ápr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Simán széttörik. Ha a hátára esik, akkor tuti h megreped, mert gyenge. Bár szinte az összes használtat repedt hátlappal árulják. Ha az elejére, akkor is nagy az esélye. Vegyél Defy-t, ha töröd a telókat. Az biztos nem törik el. És jobb teló, mint a 3GS.
2012. ápr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:O amugy már nem szeretnék androidos telókat venni :S most is galaxy acem van azt cserélném 3gs.re le szerintetek megéri ? tudom hogy jobb telefon jobb az android de én ios párti vagyok :/
2012. ápr. 1. 22:49
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor minek kérdezed, ha már eldöntötted, hogy az veszed? Nem csinál szép képeket, vaku sincs benne. Nem valami gyors a mai cuccokhoz képest, de használható
2012. ápr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!