Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Józsefvárosi piacon vett...

Józsefvárosi piacon vett valaki Iphone-t már?

Figyelt kérdés
ha igen kb mennyiért dobálják az arabok?
2012. ápr. 1. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Igazira gondolsz, vagy Fülöp szigeteki re?
2012. ápr. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
fülöp szigeten is vannak igaziak, nem?
2012. ápr. 1. 23:45
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem áll módodban eredetit venni, akkor az iPhone nem neked való. Ezt kéne belátni. Így csak átcseszik a fejedet. Kell ez neked?
2012. ápr. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem mondott hülyeséget az előttem szóló... Aztán, ha lopott, akkor hova mész reklamálni? Feljelented?! :D öltek már embert kevesebbért is...
2012. ápr. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gugu Gabor ***** válasza:
Nézd nem tudom mennyi lehet most egy lopott vagy nem tudom milyen iphone ára, de legyen mondjuk 60000Ft. Szerintem ekkora összegnél már nem éri meg kockáztatni hogy esetleg 60000Ft ért veszel egy levélnehezéket
2012. ápr. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hasznalt szifont venni nem vall sikeres emberre...

ha ilyen sok penzed van,amit kidobalnal,akkor inkabb add oda valami allatmenhelynek,meg jot is tettel...


amugy a kerdesed kb semmit nem er,mintha azt kerdezned,hogy mennyiert lehet audit venni a hasznaltautopiacon...

2012. ápr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!