Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » PUK-kódot elvesztettem, lehet...

PUK-kódot elvesztettem, lehet vele valamit kezdeni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma nagyon siettem a buszra, és ezért valaminek nekiütődhetett a telefonom. Újraindult a telefon, és kérte a PIN-kódot. Tudniillik érintős a telefon, tehát össze-vissza beírt mindent. Suliba beérkezve, megnéztem a telefont, és láttam, hogy a PUK-kódot kéri. Honnan lehetne ezt visszaszerezni? Meg lehet-e ezt egyeltalán oldani?

2012. ápr. 2. 17:22
 1/3 anonim válasza:
A szolgáltatóhoz fordulj.
2012. ápr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azon belül? Mit vigyek oda?

Kell valamit vinni,vagy csak egyszerűen besétálok,mondom a mondanivalómat,majd feloldják?

Vagy elég a PIN-kód?

2012. ápr. 2. 17:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Kell az eredeti szerzödés,ami az adott sim kártyáról szól. Ha még nincs véglegesen elrontva a kártya ( 10 lehetöséged van megadni a PUK kódot,utána kuka) ,akkor lekérik a kódot az adatbázisukból és megadják,ha véglegesen hazavágta a simet és nem lehet már puk kódot többször megadni,akkor kapsz új kártyát,de ez kb 4eFt-os költség
2012. ápr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!