Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok a telórol...

Mit gondoltok a telórol (Vélemények esetleg ha valakinek ilyenje van akkor mi a jó benne és ár/értékarányban megéri-e) (Lent)?

Figyelt kérdés
Mobiltelefon neve:Motorola Motoluxe
2012. ápr. 3. 18:45
 1/3 anonim válasza:
100%

[link]


Mint minden motorola kicsit(vagyis nem kicsit) túlárazott, és mivel Amerika messze van, nem lesz soha olyan jó az itteni támogatása. Ha motorola fan vagy, akkor érdekes lehet, egyébként felejtős

2012. ápr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ megy a zöld kéz azért kérdeztem, mert tetszett meg szeretem a motorolákat szerintem nagyon jók főleg a Motoblur tetszik bennük.

De tényleg kicsit tulárazott, meg asztán megnéztem de nem tudom hol tudnám megvenni még nincs magyarországon ha jól tudom...

2012. ápr. 5. 16:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Van Magyarországon, a T-Mobilenál lehet kapni...
2012. ápr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!