Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes még HTC Flyert venni?

Érdemes még HTC Flyert venni?

Figyelt kérdés

játékra;netre;filmnézésre

74 000-ért

sima wifis


2012. ápr. 3. 21:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Csak ha nagyon HTC párti vagy.

Elég gyengének számít már, persze még használható, de van jobb alternatíva ennyi pénzért.


Itt egy kicsit részletesebb teszt, még idén készült, tehát a cikk írásakor is kb a maiak voltak az igények:

[link]

2012. ápr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

nem vagyok HTC párti :)

még sose volt HTC-m

2012. ápr. 3. 23:05
 3/14 anonim ***** válasza:
Minőségi cuccokat ad ki, HTC Sense meg a legjobb UI, de a Flyer már öreg, szóval ha ráérsz később is venni valami HTC cuccot venni.
2012. ápr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
akkor te milyen tabletet ajánlasz?
2012. ápr. 5. 10:48
 5/14 anonim ***** válasza:

Igazából semmilyent.

Tabletet csak akkor érdemes venni, ha valami specifikus dologra kell, de szórakozásra felesleges, mert megunod egy hét után.

Filmetnézni tv-n is lehet, és nagyobb méret->jobb, netezni PC-n is lehet, és sokkal jobb, játszani meg jobb mondjuk egy akármilyen konzolon.


De ha mindenképp akarsz egyet venni akkor valamelyik Samsung Galaxy Tab-et ajánlom, de már annyi van, hogy fogalmam sincs melyik mennyibe kerül.

2012. ápr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Esetleg Motorola Xoom
2012. ápr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
lehet de a tabletbe az osszes benne van es osszesegeben igy olcsobb
2012. ápr. 5. 12:50
 8/14 anonim ***** válasza:

Én nemrégen jöttem rá hogy a tablet + egy normális telefon sokkal hasznosabb mint egy nagyképernyős okostelefon.

Utóbbival ugyanis bár egy helyen lehet intézni mindent de mint tablet kicsi, mint telefon nagy így mindkét funkciója elég kényelmetlen, arról nem beszélve hogy ha fontos hogy elérhető legyél/te is elérj másokat folyton töltögetned kell.


Egy kis 7es tablet jó. Lehet rajta kényelmesen olvasni, netezni, filmezni. Navigálni az úton nem túl jó, de a térképen tervezni útvonalat nagyon is az (erre jó a google latitude ahol lementhetsz magadnak területeket). De egy normális kis navigációs telefonnal szerintem verhetetlen páros.


A HTC flyer jó! Ami nagyon jó benne az a toll. Nem sok tabletre lehet normálisan stylal (a tablet tolla) írni/rajzolni. Persze ne várj intous vagy cintiq minőséget, de messze a legjobb amit láttam eddig (ide értem az amúgy szuper, de túlárazott iPadot is hiába nyomott ki hozzá a wacom külön stylt)


Mert! Egy tablet sem ér többet kb 60K forintnál. Ha a jegyzetelés nem olyan fontos mondj le a flayerről. Próbálkozz inkább valamelyik olcsóbb android tablettel (vegyél fillérekért egy kínai vackot és próbálgasd) Az első nyúzásra tökéletes.


Miért mondom ezt? Az amerikai piacot letarolta az amazon azzal hogy anyagáron adta a Kindle firet, a HP egy brutális végkiárusításon vette észre, hogy a tabletjeit elkapkodják és szeretik ha leszállnak a felhőkből az árral. Azóta ennek a megdöntésére készül sok gyártó, a Google talán ebben a hónapban az Asussal kéz a kézben bejelenti a 200 dolcsis (kb 45K forint) Nexus tabletjét.


Ha más nem ezt érdemes megvárni, mert teljesítményben nem lesz hiány, a google pedig nagyon szeretné, ha nem az amazon marketjével, hanem az ő Google playével vinnék a tableteket. Az asus pedig nagyon rátalált a tabletek lelki világára. A Transformers sorozata az egyik legütősebb a 10 colos felsőkateriában.


Most egy Blackberry Playbookot használok. Ajánlani ajánlom de erre viszonylag kevés játék és egyéb váltogatós cucc van. Plusz sok kompromisszumot kell kötni (bár örömmel látom hogy fejlődik :D a következő szoftverben ha megkapjuk a skypot (vagy legalább egy PC klienst a videochatjéhez) minden nekem fontos funkciót kipipálhatok)

A gépen dolgozok most is ha munka van, a telefonnal telefonálok, de emailezni/olvasgatni/chatelni már a tableten szoktam. Nagyon kényelmes megoldás.

2012. ápr. 7. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha már olcsó tablet:

WayteQ xTab 70i

[link]


40k körül lesz kapható, egy nagyon korrekt tablet.

Lehet még én is veszek egyet, pedig rohadtul nincs szükségem tabletre.

2012. ápr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
akkor még milyen tableteket ajánlotok?
2012. ápr. 7. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!