Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség az iPhone 4 és...

Mi a különbség az iPhone 4 és 4S között? A 4S mivel tud többet? (+lent)

Figyelt kérdés

Illetve még azt szeretném, hogy olvastam a neten, hogy a Telenor nem egyezett meg az Apple-vel, ezért Telenornár nem kapható iPhone. De ha kártyafüggetlent veszek, akkor tudok bele tenni Telenoros sim kártyát ugye? Gond nélkül fog működni?

+ Mennyibe kerül kártyafüggetlenül fehér színben egy 16gb-os iPhone 4S??


Előre is köszönöm!


2012. ápr. 3. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:

A hardverük különbözik.


Kártyafüggetlen, fehér 16GB-is iPhone 4S: 192 990 Ft

[link]


És igen, telenoros kártyával is használhatod, de a jelenlegi sim kártyádat le kell cserélned micro sim-re. A telenor kicseréli, pár ezer forintért (nem tudom mennyi), de a régi számod megmarad!

2012. ápr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1. [link]


2. Igen működik, ez a kártyafüggetlen lényege.


3. 140-150e

2012. ápr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

Szerinted ha sima hétköznapi használatra kellene, akkor elég a 8bg, és ha sima 4, nem pedig 4s?

2012. ápr. 3. 21:44
 4/10 anonim ***** válasza:
Az attól függ mennyi tartalmat (képet, zenét, videót) teszel rá. Most telefonodban mekkora memória van, mennyit használsz?
2012. ápr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jelenleg csak egy Samsung s5230-am van, 2gb-os mikro sd-vel. Szóval ehhez képest már a 8gb is nagy lépés...
2012. ápr. 3. 21:48
 6/10 anonim ***** válasza:
nem csak a 8gb a nagy lépés hanem maga a telefon is nagy lépés,de ha már választani kell akkor a sima 4 jobb lesz neked mert az s5230 után még egy samsung galaxy ace is felüdülés és a 4 amugy is olcsóbb. Amugy nem nagyon tudom elképzelni olyan ember kezébe az iphone-t akinek azelőtt s5230-a volt hiszen ég és föld a két telefon árba is meg tudásba is.
2012. ápr. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ballagásomra fogom kapni ajándékba. Eddig nem volt lehetőségem olyan hű de okos telefont kapni... De volt Nokia c5-03-am is...
2012. ápr. 4. 08:00
 8/10 anonim válasza:
Ha okostelefont akarsz ne Iphone-t vegyél!!! :D
2012. aug. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
akkor milyet?
2012. szept. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerintem se iphone-t vegyél énis nagyon megbántam dehát ha megvettem nincs más választásom mert nagyon drága volt...

Előtte galxy mini-m volt szerintem vegyél valami samsungot ami androidos, többre mész vele!! :)

2012. okt. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!