Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik az hogy használt...

Létezik az hogy használt telefont adtak el nekem újként boltban?

Figyelt kérdés

Vettem egy galaxy note-ot a partnerogsm-nél, 2 év samsung garanciával 27%os áfával (tehát újat.. elvileg). Viszont sajnos már itthon(közben dobozban volt) észrevettem, hogy a bal felső sarkán leejtésnyom van. horzsolás és karc. Meg azt is észrevettem hogy két átvágott lezárómatricán van rajta egy érintetlen(ezt kicsit megkapirgáltam hogy lássam mi van alatta és tényleg... :O) Lefotóztam: [link]


Ti mit csinálnátok? Vigyem vissza holnap? Szóljak hogy van egy kis hibája a készüléknek és adjanak újat? Azt meg már sokkal alaposabban megnézem majd? (3nap cseregarancia) Lehet hogy a gyárban esett le vagy valaki visszavitte és újként adják el?



2012. ápr. 3. 22:27
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
70%
Mindenképpen vidd vissza. Ha akadékoskodnak, akkor hivatkozz a vásárlástól való elálláshoz való jogodra.
2012. ápr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
És ha pl rám akarják fogni hogy én ejtettem le? vagy ne is mondjam nekik? vagy mit mondjak ha tőlük akarok egy olyat ami tényleg új? meg ezek az egymáson levő matricák amiken az van hogy ha el van szakítva álljak el a vásárlástól?
2012. ápr. 4. 01:34
 3/32 anonim ***** válasza:

Kár hogy nem a vásárláskor vetted észre, de mindenképpen vidd vissza.

Ha nem cserélnek, akkor a fogyasztóvédelemmel kell levelezned, esetleg ezt a boltban is megemlítheted.

2012. ápr. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

1-addig nem fizetek ki semmit,mig meg nem nezem,ossze nem rakom,ki nem probalom...ergo haza sem viszem...

2-az atvagott matrica semmit nem jelent,leven siman lehet,hogy a gyarban nyitottak ki tobbszor,tesztelni...

3-kicserelni nem fogjak,leven nincs mukodesi hibaja,a leejtest pedig nem fogod tudni bizonyitani,hogy nem te voltal...

4-jo esetben felajanljak,hogy kicserelik neked az elolapot,de akkor mar szerelt lesz a keszuleked...


ez van...

tessek olvasgatni a netet,hogy mire kell figyelni uj termek vasarlasakor...

2012. ápr. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
4essel teljesen egyet ertek.Kiegeszitenem annyival,h en is igy jartam,csak nekem tele volt a nevjegyzek ismeretlen nevekkel számokkal,sms-ek voltak rajta,mondta h új,én meg mondtam h nekem az új,amit én nyitok ki...Kicsit kellett pampogni,de a vásárláskor tettem ezt és nem vettem át,megrendeltünk egy újat
2012. ápr. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
ezért nem szabad szutyok gsm boltokban vásárolni...
2012. ápr. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Ezért vegyél hivatalos boltban. Ki kellene cserélniük, de nem fogják szerintem, ha nem emeled magasabbra a hangod..
2012. ápr. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 bp1985 ***** válasza:
Aki 2000 ft spórolásért ilyen partnero, gsmline, meg hasonló szutykokba vásárol, meg is érdemli...
2012. ápr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Ok, akkor mondj 145-ért(2000-el több) 27%-os áfával fehér Note-ot 2 év samsung garanciával.



aki meg írta hogy meg kell nézni előtte.. én meg is néztem csak ilyenről senki sem írt. Olyanokat írtak csak pl hogy foltos lehet a kijelző és elsősorban azt néztem hogy a kijelző rendben legyen. Nem gondoltam hogy meg van kopva az egyik sarka.. Itthon vettem csak észre. Pedig így gyorsan mefgorgattam a kezemben de a tetejét véletlenül kihagytam. Viszont most már tudom hogy mire KELLETT VOLNA figyelnem.. Légyszives abban segítsetek, hogy ti mit mondanátok? Én azt hittem hogy új volt a telefon. A fóliáján is pl volt karc és elég ferdén volt rajta. Azóta megnéztem egy kicsomagolós videót és ott 100%-ra pontosan van rajta a fólia. Legközelebb majd 20-30 percig vizsgálgatom 5 perc helyett... Aki segíteni próbál annak nagyon köszönöm!! :)

Szóval visszaviszem azt mondom hogy otthon kibontottam, kicsit kipróbáltam és akkor vettem észre hogy gyárilag meg volt kopva? Vagy mondjam azt, hogy akkor vettem észre hogy valaki már használhatta, mert leejtés-nyom van rajta?

2012. ápr. 4. 14:49
 10/32 A kérdező kommentje:
Hmm még néztem videókat és az hogy a fólia kicsit ferdén van még lehet hogy normális és tényleg a gyárban kopott meg.. de akkoris..
2012. ápr. 4. 14:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!