Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?...

Msebi06 kérdése:

Milyen telefont vegyek? Androidos érintős kéne, nem gagyi, viszonylag strapabíró. (már amilyen egy érintős lehet).15e ftom van rá, használt is jó, csak ne legyen leharcolt. Típust mondtok az is elég, utánakeresek.

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 22:24
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nekem motorola defy- m van, ez az elso androidosom, nagyon szeretem. Ezelott iphoneom volt, az egy rakas sz*r ehhez kepest. Ez raadasul birja a strapat, mar joparszor leejtettem de semmi baja. Itt csak" lifeproof"- nak hivjak. Az arat nem tudom hogy belefer e a budzsedbe mert kulfoldon elek. Remelem tudtam segiteni. Ja a paromnak is ugyanez van es o is szereti, meg van vele elegedve.
2012. febr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves válaszoló, emellett nem tudok tovább menni. Elöljáróban annyit, hogy mindkét rendszerhez van szerencsém (iOS és Android), szeretem mindkettőt, de egy Moto defy (a legalja kategóriás okostelefon) jobbank mondani egy iphonenál (legfelső kategóriás okostelefon), ez elképeszt és ezt úgy mondom, hogy mindkettő a birtokomban van és használom és mindkettőt szeretem :)Ráadásul a moto defy az androidos telefonok közt is szinte a legrosszabb harverileg és érintésileg :) Nem véletlenül 10.000 Ft az ára, emberek!
2012. febr. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sajna ez drága nekem, de köszi
2012. febr. 28. 07:40
 4/11 anonim válasza:

Elso vagyok. Kedves masodik valaszolo! En az iphonet azert nem szerettem/ es azert nem szeretem, beleertve a tobbi apple cuccot is/ mert tul zart rendszere van, nekem rengeteg ideget okozott mikor valamit csinalni akartam, es nem tudtam az apple tulzott adatvedelme miatt. Tobb mint egy evig volt iphoneunk, 3 is, ugyh megprobaltam mindent. Ebben a kis defyben meg pont azt szeretem hogy egyszeru, van benne memokartya amit bovithetek kedvem szerint, van bluetooth amin barkinek atkuldhetek kepeket egyszerubben sokkal mint iphoneon. Igazabol pont az a legjobb benne szamomra hogy egy kis "buta" telefon felokositva androidos erintosre. :) de persze nem vitatkozok veled, tiszteletben tartom a velemenyed amit irtal, es koszonom hogy reagaltal :) ja amugy itt a defy 250 fontba kerult nyaron, amikor vettem(most nem tudom mennyi) de itt mindenki imadja, alig tudtam en is megvenni, 40 merfoldes korzetben pont kifogtam az utolsot :) de amugy lehet hogy angol piacra ebbol is jobb minosegut gyartanak, mint sokminden masbol, nem tudom....de megegyszer koszi hogy irtal.

Kedves kerdezo, tovabbi jo keresgelest kivanok!

2012. febr. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 YourDestiny ***** válasza:
A DEFY nem 10, inkább 60 ezer körül van. 15 ezerért nem veszel érintőkijelzős telefont, főleg nem értékelhetőt. A következő olcsóságokra érdemes költeni: OneTouch 990, ZTE Blade, Xperia Mini és így tovább. Viszont ezek sem 15 ezer körül lesznek. Ha találsz is valamit ennyiért, nem éri meg megvenni, pláne nem használtat.
2012. febr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Petricseh válasza:

Én a samsung s5570 Samsung galaxy mini-t ajánlom.

Igaz hogy a 15 ezer duplája de jó kis telefon.

2012. febr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 YourDestiny ***** válasza:
A Mini-t nem szabad megvenni. Túlárazott és szinte alig tud valamit. Nézd meg a OneTouch-ot mennyibe kerül, és azt, hogy mit tud. Az bizony különbség a javából!
2012. febr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Galaxy minit pont tegnap nézegettem én is. Lg optimus gt540 milyen? Másik ha veszek szoftveréről mit kell tudnom? Mer nem ismerem az androidot, hogy lehet őket frissíteni ,meg ilyesmi?
2012. febr. 29. 08:01
 9/11 YourDestiny ***** válasza:
Az LG-t se ajánlanám.
2012. febr. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 tiburtius válasza:

Ezzel most nem hiszem hogy segíteni fogok :)

De nekem és az öcsémnek is telenor onetouch van.

Nekem még szerencsém volt mondhatjuk, mert nekem csak a wifi nem működik (tény hogy pont emiatt vetztem okostelefont) De az öcsém kétszer is visszaküldte előszőr azzal hogy a képnézegető nem működik, másodszor azzal, hogy nem elég a képnézegető nem működik továbbra se, De már a zen elejátszó se működik. Mire végre ezt a két hibát sikerült kiküszöbölni, az amúgy se erős vaku még gyengébben világított. Ha ilyen fajtájú telefont veszel lehet hogy használtan belefér a keretbe, de bárhonnan is veszed mindenképpen nézd át mihamarabb.

2012. febr. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!