Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont vegyek?

Milyen okostelefont vegyek?

Figyelt kérdés

Max. 40.000-et szánhatok rá, nem többet.

- Vodafone-os vagyok, de nem előfizetéses (nem is szeretnék olyat).

- A hagyományos, billentyűsdi dolgokat preferálom (elvileg a Blackberry olyan, de nem értek hozzá), de ha érintőképernyős a többség, hát az sem túl nagy gond. - Szeretnék valami egyszerűen kezelhető, kényelmes darabot. normális menürendszert; igazából mániám a rendszerezés, határidőnaplók, Twitter/Tumblr kombó, ilyesmi. (Az sem ártana, ha be tudnék jutni a Gmail fiókomba, Skype-ba stb.)

- WiFi nagyon kéne és mindenképp bővíthető legyen a memó, memóriakártyával.


Nagyon nem értek hozzá, eddig egy ZTE 225-össel nyomultam, hát képzelhetitek... :/

Mi az, ami fontos (kérdés), amin kéne gondolkodnom? Ti mit ajánlotok?


2012. ápr. 4. 00:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Kérdező max. 40 ezret szánt rá, és preferálja a hagyományos billentyűket, ezért."


És ezért te felajánlod neki a lexarabb nokiát ami jelenleg egyáltalán kapható... Hát grat.

És grat ahhoz is, ha elfogynak az érvek kapásból nyomod a nem hasznos válasz gombot.

2012. jún. 5. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Berta Imre, még mi bajod van? Sosem nyomtam még senkinek se pirosat, se zöldet. Kapj be valamit gyorsan, ne turbózd fel magad.
2012. jún. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Persze, egy 2 hónapja feltett kérdésnél majd valaki idejön és csak úgy elkezd pontozgatni...
2012. jún. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Berta Imre, még mi bajod van? Sosem nyomtam még senkinek se pirosat, se zöldet. Kapj be valamit gyorsan, ne turbózd fel magad."


Na ne kamuzz...


Már előttem írták. Talán még el is hinném, ha nem egy olyan kérdés lenne, amit 2 hónapnál régebben tettek fel...

2012. jún. 10. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!