Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha előbb feltöltöm, és utána...

Ha előbb feltöltöm, és utána küldöm a JutalomSMS, vagy bármelyik mást a 1270-re, akkor is jóváírják, vagy elrontottam? (Vodafone)

Figyelt kérdés

Zsebeld be feltöltéseidért a VitaMAX Jutalmakat!

Minden feltöltésedhez Jutalom Netet, Perceket vagy SMS-eket adunk, csak egyenleged feltöltése előtt küldd a JutalomNet, JutalomPercek vagy a JutalomSMS szót a 1270-re!



Ezt írja, na már most sajnos ezt utólag találtam meg, és nem küldtem el előbb az SMS-t. Az lenne a kérdésem, hogy ha most utólag elküldőm, akkor is jóváírják nekem? Mert 5000Ft-al lett feltöltve, és azért kapnék egy pár jutalom percet. Előre is köszi.



2012. ápr. 4. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos a feltöltés előtt kell regisztrálnod valamelyik jutalomra, igy most majd csak a legközelebbi feltöltésnél adják majd neked :( Ja és feltétlenül küldd el most a smst, az mindig érvényes marad, többet nem kell kérned!
2012. ápr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2012. ápr. 4. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!