Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android lassu reagálás?

Android lassu reagálás?

Figyelt kérdés
Galaxy note telom van és ha megnyitom pl a facebookot vagy a telefonkönyvet nem rögtön adja be hanem a kezdőképernyőn van és kb 3 mp utan ugrik be de jelzi az ikonon hogy ramentem ez mitol lehet?
2012. ápr. 4. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Inditsd ujra... ha utana is fennall a problema akkor ez van (Samsung :''D). Amugy a facebook app eleg ratyi, minden telefonon lassan indul.
2012. ápr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszod! :)
2012. ápr. 4. 20:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Szivesen. Es ha ez megnyugtat akkor majd az ICS update megoldja ezeket a problemakat, nekem Sensation XE-m van jelenleg, ICS elott azon is 2-3 mp alatt indult el a facebook, amiota frissult, azonnal bejon ahogy hozzaerek az ikonhoz.
2012. ápr. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom ez megnyugtatott! Még annyi, hogy galaxy note-ra mikor lehet letolteni az ics-t mert azt hallotam,hogy meg nem tul megbizhato meg majd honnan lehet letolteni?
2012. ápr. 5. 12:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha jol tudom junius vagy juliusban lesz elerheto a hivatalos frissites, es a telefonod fogja majd jelezni hogy van update.
2012. ápr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én április májusról hallottam frissítés ügyében de ha szolgáltatónál vetted a mobilt, akkor rá kell számolnod min 1 hetet.
2012. ápr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat!!:)
2012. ápr. 6. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!