Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írom, hogy szeretem de semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írom, hogy szeretem de semmi reagálás. Most ez mire utal?

Figyelt kérdés
Most békültünk ki barátommal. ki akart dobi, majd mikor sírtam, és mondtam h szeretem elsírta magát és mondta h ő is maradjunk együtt mert nem tud nélkülem éni, csak hangulatváltozása volt. Mondom neki,hogy nszeretem, írok neki, látom fennt van, de nem reagál rá direkt. Ez most mért van ? :(((
2011. dec. 16. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
mert mással flörtöl épp
2011. dec. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem a világvége. Az, hogy valaki az interneten máshogy viselkedik, nem ír vissza msn-n/nem lájkol fészbúkon, az semmit nem jelent! Szakadj el a géptől, és hívd fel őt, vagy találkozz vele.
2011. dec. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
utolsó: telefonba is csak akkor mondja ha én mondom és erre mondja azt,hogy "énis kicsim szija"
2011. dec. 16. 14:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Rá kérdezel már, hogy őszintén: szeretsz?
2011. dec. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen és azt mondta h igen. meg volt,hogy ezt mondta: " sosem éreztem magam ennyire szerelmesnek, éppen feküdtünk, és ölelt.
2011. dec. 16. 14:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Elmúltál már 12?
2011. dec. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nyilván nem szereti lépten nyomon mondongatni, met ez egy olyan vallomás számára, amit ha sokszor kimod, lehet h elcsépeltté válik.

Arról nem beszélve h már egyszer ki akart dobni, úgy h szeret, ergo valami nem stimmel, egyszer már lemondott rólad, most mégis együtt maradtatok, kis idő kellhet neki hogy rendezze magában a történteket.

nem biztos, hogy a megszakad a szívem, de kiraklak állapotból, nem azonnal tud visszacsücsülni melléd a rózsaszín fellegekre.

2011. dec. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

18 vagyok igen ezek szerint elmúltam már 12 -.-"""


igen tudom.. utolsó köszönöm.

2011. dec. 16. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!