Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik androidos telefon...

AC MILAN fan kérdése:

Melyik androidos telefon bírja a legjobban a zenehallgatást?

Figyelt kérdés

Amikről halottam ,hogy jók az a Sony Ericsson Live With Walkman , Nokia x6 és ha jól emlékszem akkor a Motorola Defty és a HTC Wildfire.


Arra lennék igazából kíváncsi ,hogy melyiknek hogyan bírja az akkumlátora a zenehallgatást (persze olyat keresek amelyik sokáig bírja)


Az árat kb 50 +-5 ezer lenne de ha egy kicsit nagyobb az sem baj.


Nagyon-nagyon keveset interneteznék vele hetente max 1 szer 2 szer akkor is csak facebookra mennék kb 2-4 percre (talán még ennyire se)


És szívesen fogadnék tapasztalatokat és másik telefonok ajánlását.


TEHÁT A LÉNYEG HOGY A ZENÉT NAGYON JóL BÍRJA SZUFLÁVAL



2012. ápr. 5. 14:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

A Defy elég jól bírja, jól is szól, igaz, egy Shure stúdiófejessel próbáltam. A többiről nem tudok nyilatkozni.

A Blade után nagyon kellemes meglepetés volt a Defy, az akkuidőt illetően.

2012. ápr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Tudtommal az egyik legjobb ilyen teló, a HTC Sensation XE with Beats Audio.


Ezt direkt zenehallgatásra tervezték, de a Nokia X6-ról is sok jót hallottam, a Motorola Defty-nek meg elég erős akksija van.


Viszont az egyik barátomnak Sony Ericsson Live With Walkman-je van, és ő sem panaszkodhat, jó kis készülék.

2012. ápr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Veszel egy MP3/4-5-6-7-8 lejátszót, azt kb 2 hetente kell tölteni, és ennyi.
2012. ápr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
36ért a Live with Walkman éri meg a legjobban. Nekem olyan van. A hang az gyönyörű, és kib*szott hangos, ezért sosincs maximumon. Ha drágább kell akkor Motorola.
2012. ápr. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én 35-ért vettem használtan a Defy-t, hardveresen gyengébb, de nekem a Live kicsi lenne.
2012. ápr. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

A nokia x6 és a HTC wildfire-ről tapasztalata van valakinek?


És valami másik telót tudtok ajánlani

2012. ápr. 5. 20:36
 7/20 anonim ***** válasza:

Mindkettő szar, de akkor már inkább Wildfire, mert az nem fagy le, meg nem gondolkozik percekig 2 gombnyomás után.

De ahogy írtam: ha szinte csak zenelejátszás a szempont, akkor mp4 lejátszó, és akár 10k-ból megúszhatod.

Vagy ha komolyabb cucc kell akkor iPod Touch

2012. ápr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
NEM MP4 KELL HANEM TELEFON
2012. ápr. 6. 09:45
 9/20 A kérdező kommentje:
Előbb olvasd el hogy mire szeretném és ne szarozd le őket mert amire én akarom arra tökéletes. Mivel szinte soha nem interneteznék vele (amit már leírtam). Én elösször gondolkodtam apple-be nokia lumiában ,de feltettem magamnak a kérdést hogy minek ha amire kitalálták úgysem arra használnám : hanem telefonálásra és zenehallgatásra
2012. ápr. 6. 09:53
 10/20 anonim ***** válasza:

akkor minek kell androidos?(amúgy a nokia x6-nak köze sincsaz androidhoz.)


Vedd meg a régi LG POP-omat.Zenéthallgatni tudsz vele, és telefonálni is.Másra úgyse akarod használni.

2012. ápr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!