Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik androidos telefon...

AC MILAN fan kérdése:

Melyik androidos telefon bírja a legjobban a zenehallgatást?

Figyelt kérdés

Amikről halottam ,hogy jók az a Sony Ericsson Live With Walkman , Nokia x6 és ha jól emlékszem akkor a Motorola Defty és a HTC Wildfire.


Arra lennék igazából kíváncsi ,hogy melyiknek hogyan bírja az akkumlátora a zenehallgatást (persze olyat keresek amelyik sokáig bírja)


Az árat kb 50 +-5 ezer lenne de ha egy kicsit nagyobb az sem baj.


Nagyon-nagyon keveset interneteznék vele hetente max 1 szer 2 szer akkor is csak facebookra mennék kb 2-4 percre (talán még ennyire se)


És szívesen fogadnék tapasztalatokat és másik telefonok ajánlását.


TEHÁT A LÉNYEG HOGY A ZENÉT NAGYON JóL BÍRJA SZUFLÁVAL



2012. ápr. 5. 14:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

De, leszarozom, mert az.

Még ha 10-15-ért adnák oké, de ha valamit mondjuk 40k-ért adnak, amikor 20-ért már túlárazott, akkor akármire is használod SZAR.

Ha zenehallgatásra kell és telefonálásra, akkor meg mi a szarnak akarsz érintős telefont venni?

Random gombos telefon felannyiba kerülne, és tökéletes lenne neked.

És az aksi is sokkal tovább bírja.

2012. ápr. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
HALLGASS MÁR EL KIT ÉRDEKEL A TE VÉLEMÉNYED HOGY ÉN MIT AKAROK AZ IS FONTOS NEKEM HOGY ÉRINTŐKÉPERNYŐS LEGYEN ÉN TAPASZTALATOKAT KÉRDEZTEM NEM TŐLED BAROMSÁGOKAT
2012. ápr. 6. 18:14
 13/20 anonim ***** válasza:
De igaza van, a Wildfire és az X6 tényleg rossz telefonok. A Live és a Defy kivételével semmit nem érdemes venni ebben az árkategóriában.
2012. ápr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

#12


Ha téged nem érdekel mások véleménye, akkor egyáltalán minek teszed fel a kérdést te nagyon okos?

És írtam tapasztalatokat is, négy betű, "szar".

Tapasztalatból mondom.

2012. ápr. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Mert csak fikázod
2012. ápr. 7. 10:26
 16/20 anonim ***** válasza:
Mivel nem lehet mást... Mondj bármi jót a Wildfire-ről vagy az X6-ról. Nem tudsz.
2012. ápr. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ahogy előző is írja, mi jót írjak róla?

A felbontása kicsi, a hardvere iszonyat gyenge, régi, kis kijelző, régi Androiddal, és még drága is.

X6 ráadásul még szarabb.

2012. ápr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

NA VÉGRE


Erre vártam "A felbontása kicsi, a hardvere iszonyat gyenge, régi, kis kijelző, régi Androiddal, és még drága is.

X6 ráadásul még szarabb."

Nem arra hogy "szar"


Magyarul egy konkrét vélemnyre

2012. ápr. 7. 18:48
 19/20 Last Dave válasza:
Te jó ég, mennyit nem tudtok vitázni. Kérdező, szerintem sokkalta egyszerűbben is megoldhattad volna a problémát. Van egy bizonyos oldal, mobilarena-nak hívják. Minden telefon teszt végénél ott van egy értékelés. Értékelik mind az audio hatást, mind az üzemidőt. Ebből a kettőből kalkulálhatsz, melyik a jobb. Ha mindkettő magas pontokat ért el, azt válaszd. Bár én azt megmondom Neked, hogy androidos telefonban a büdös életbe nem fogsz találni olyat, ami tovább bírja 2 napnál, ha zenét hallgatsz rajta 16 órán át. Bár mostanra tudhatod, azóta megvetted gondolom a telefont. : )
2013. szept. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Live With Walkman. Nekem ki szokta bírni, ha szinte egész nap zenét hallgatok rajta, persze fülesen. Jól nyomja a basszust, talán túl jól. Nem tudom, hogy milyen zenéket szoktál hallgatni, de én már párszor libabőrös lettem egy jó Stereo Palma, vagy W&W és társai kaliberű szám után.
2013. szept. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!