Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség! Hogy tehetem vissza...

Segítség! Hogy tehetem vissza a launchert a Galaxy Ace-emre?

Figyelt kérdés
Kicseréltem a gyári TouchWiz Launchert Root Explorerrel, de az új letöltött TW nem működik, így most bekapcsolás után csak villog a Samsung felirat. Mit tudok tenni? valahogy visszahozhatom, úgy hogy megmaradjanak az adataim? Vagy muszáj egy rom reinstall? Köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 5. 22:30
 1/2 Gabii2 ***** válasza:
nekem is ez volt a bajom a motorola defyvel. az egyik gombját ha hosszan nyomod előjön a hangvezérlés, és ott ki kell törölni azt a launchert amelyik nem jó
2012. ápr. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajna, nekem most csak egy launcher van rajta, mert a gyárit felülírattam, de az meg nem működik :/
2012. ápr. 6. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!