Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidra tudnátok olyan...

Beviz Elek kérdése:

Androidra tudnátok olyan programot/launchert amivel el lehet rejteni az alkalmazások ikonját?

Figyelt kérdés
Ha ellopnák a telefont, akkor nem akarom, hogy lássák, hogy gps-sel követem:D
2012. márc. 30. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
go launcher ex, ingyenes, nekem ez van fent, ha erre gondoltál.
2012. márc. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Go launcherben be lehet állítani ilyet. Meg ha jól emlékszem az ADW-ben is láttam ilyet. Persze ez baromira nem ér semmit, mert egy gyári visszaállítás és máris vége a kis "hadműveletnek".

Viszont egyszer próbáltam egy alkalmazást, ami telepítés után nem látszódott az alkalmazáslistában, visszaállítással se lehetett eltüntetni és ha a telefonba beletettek egy másik sim kártyát akkor az előre beállított telefonszámokra egy csomó dolgot elküldött smsben (pl. a telefon helyzete, imei száma, milyen számokat hívtak azóta amióta beletették a kártyát, stb.) meg volt még egy pár beállítási lehetőség.

2012. márc. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem ADW van fent, de ott csak katalógusokat lehet létrehozni, de úgy eltüntetni, hogy ne lehessen látni, sajnos nem lehet. Ha esetleg eszedbe jutna az a másik program, annak nagyon örülnék:))

Addig kipróbálom a Go Launchert!


A visszaállítás persze eltüntet mindent, de nekem elég egy kis esély arra, hogy ne egy telefonmágus lopja ki a zsebemből a villamoson vagy találja meg ha elhagyom.

2012. márc. 30. 22:11
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ez volt az. Mondjuk a Factory reset elleni védelemhez rootolt készülék kell.

2012. márc. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez tetszik. Nagyon jó programnak tűnik! Köszönöm szépen:)))
2012. márc. 31. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!