Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S5230 telorol van szo...

HardBoz kérdése:

Samsung S5230 telorol van szo Megcsináltam az SW frissitést. Most a telo nem reagál semmire. Nemtudom használni a 3 gombos boot menüt sem. Vlkinek vlmi ötlet?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Be sem kapcsolhato a telefon és nem is megy download mode-ba ? Elsö körben az akkut probáld feltölteni a telefonon kivül vagy másik ugyanilyen telefonban .Ha fel van töltve és igy sem megy download mode-ba ,akkor ezt már csak valamilyen szervizboxxal fogod megcsinálni ,elvileg ezeket már nem kell szétszedni az újraprogramozáshoz,lehet bele boot-ot irni soros-microuart kábellel -de ha nem menne,akkor jtag -már feltételezve,hogy nem valami hardware hiba miatt lett tégla.
2012. ápr. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jah.. megcsinaltam a frissitest, sikerult is félig meddig..az elsö gond az volt h az elején a betöltésnél csak 3/4 ig jutott el s tovább nem ment...olvasgattam és a boot részét akartam ujra telepitteni, es sikerult is, ellenbe elkövettem azta a hibát h a MSM6250/MSM6250A helyett a BRCM2133 -on hagytam s úúgy kattintottam a downloadra. kaptam egy progit amivel allitolag lehet ujreéleszteni, de nemjutottam semmire sem vele.. a progi neve broadcom downloader 0.97
2012. ápr. 7. 13:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ellotted a bootot ( es azok alapjan amit irtal elotted) nem fogod tudni usbn megcsinalni már. Egy microuart madzag kell hozza es legalabb z3x box - az talan meg tudja javitani . Ha az sem,akkor jtag ,de ezek kozul egyiket sem fogod tudni megcsinalni ,jobban jarsz ha elviszed valami zuggsm szervizbe es elmondod,hogy mit csinaltal vele .
2012. ápr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben... azért köszönöm.
2012. ápr. 7. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!