Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SE Live with walkman?

SE Live with walkman?

Figyelt kérdés
vélemények??
2012. ápr. 6. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha elég a 3.2", már vedd is.
2012. ápr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi! de nem lesz ez is "néptelefon" mint a samsung s5230??
2012. ápr. 9. 09:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Van különbség néptelefon és néptelefon között. Az S5230 úgy lett néptelefon, hogy egy rakás fos volt az első pillanattól kezdve, a sok hülye mégis megvette.

A Live viszont még fél, talán még egy év múlva is meg fogja állni a helyét az alsókategóriában, de ennek ellenére kétlem, hogy néptelefonná válna, most is sok fost árul a Samsung, és még mindig sok hülye van...

2012. ápr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is ilyet akarok venni, amúgy most 2.3.4.andorid van rajta de prs vége május eleje közepe körül 4.0adroid lesz rajta,. én ezt nem várom meg mert hivatalosan is lehet risteni gépről is és meg marada gari is! amugy nem lesz ,,néptelefon" jelenleg az emberek 0,7%-van ilyen telefonja, én is ettől 'féltem', hogy nem e lesz ez a telefon mindenkinek....már sokan vettek okostelefont és akinke nincs sokpénze(már pedig jó kevés van akinek nincs) Az nem vesz telefont havonta...mindenki nokia c5-re hajt meg samsung galaxy mini samsun galagy Gio meg samsunsg ace...EZ A TELFON MEGSEM KÖZELITI AZOKAT!: )
2012. ápr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!