Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPHONE 4 vs Samsung galaxy s?...

Peto Tamas kérdése:

IPHONE 4 vs Samsung galaxy s? Melyiket érdemesebb, mert a samsung az teljes koppintása az iPhone-nak! Na most a koppintás milyen formába hat ki a telefonra?

Figyelt kérdés
Érdemes-e vagy, sem ?

2012. ápr. 6. 23:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Figyelj, Én Samsung párti vagyok teljesen. (Nem vagyok elfogult, nyugi.) De azt ajánlom teljes felelőségtudattal, én Almát nem vennék egyáltalán... Sőt... Samsung Galaxy S, DE! Mostmár vagy Galaxy S2, vagy Galaxy S Plus. Sima S-t már ne vegyél. Üdv. K. :)
2012. ápr. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Koppintás? Te is bullshiteken nőttél fel...


A kettő közül egyébként Galaxy S.

2012. ápr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
1. vagyok. 2. Hát lehet :D De igen, mindenképpen Galaxy S. :) üdv.: K.
2012. ápr. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Koppintást úgy értettem, hogy fogtam már a kezembe, és pl. kamerába lépbe iPhone ba ütköztem, illetve menürendszer...max egy kicsit (+) dolgokat bele dobtak, de appletől indult ki ez a menü elrendezés...természetesen azóta az android egy kicsit bele adta a sajátosságait!

Akkor végeredményül: Samsung Galaxy S plusz az ajánlott termék ? (:

2012. ápr. 6. 23:35
 5/18 anonim ***** válasza:
Helloka, K. vagyok! Igen, Sőt!: Maximálisan ajánlott termék! Mindenféleképpen Galaxy S! Csak nyugodtan vedd azt! Almát énis tudok venni lent a zöldségesnél! Ha érted mire célzok/gondolok! :D
2012. ápr. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
K. vagyok! Amúgy látom te is okostelefon vásárlás előtt állsz. Én is szintén. Az én választásom, akármilyen fura, a Windows Phone mellé esett! Nem akarok márkát írni, egyszerű amúgy, a Samsungnak a konkorenciája! Nekem tökéletesen bevállt, nagyon jól összerakott telefon, tökéletes, zseniális. A Windows Phone egy nagyon jól eltalált op.Rendszer! Mindenkinek ajánlom! Mostmár az ára is elég alacsony.! Üdv.: K.
2012. ápr. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenűl ugyanúgy Samsung párti vagyok! De nekm bevált jelen pilanatban a svéd márka is! Mindenkinek kellemes éjszakát, üdv:. K bácsi, a GY.K elektronikus szakértője :)
2012. ápr. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 bp1985 ***** válasza:
s2
2012. ápr. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
bp1985 jogos. Márénis említettem! :) Szóval gyűjts egy kicsit ésvedd meg a Galaxy S2-őt! Üdv. K. na jó8
2012. ápr. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
19 % gondolom nokiára gondolsz az viszont finn és nem svéd -.-.
2012. ápr. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!