Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb mobiltelefon?...

Melyik a legjobb mobiltelefon? Apple Iphone 5, HTC One X, Sony xperia S, Samsung Galaxy s III?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az s III-ról nincsenek konkrétumok de már vannak feltételezések..
2012. márc. 30. 18:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát az iPhone 5-ről is csak feltételezések vannak amik még korántsem biztosak.Elöbb vár meg míg megjelennek a telefonok, adig hogy rótudjuk eldönteni hogy melyik a jobb azok a telefonok közül amik meg sem jelentek.
2012. márc. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A helyesírásért bocs de sz.r a billentyűzetem.
2012. márc. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Megjelenés előtt nem lehet konkrét információt mondani. Az Apple mindig valami csavart vet be, mivel iPhone 5 már lett volna régen, csak visszamondták. Amúgy meg Nem biztos, hogy 4 magos lesz, de ha akarják tartani a tempót a többi konkurenciával, akkor annyinak kell lennie.
2012. márc. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
az új ipadba elvileg 4 grafikai gyorsitó lesz ami elvileg gyorsabb mint a nvidia tegra 3 :D de még nem lehet tudni semmit
2012. márc. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az új iPad már kintvan. Hiába írják, hogy gyorsabb a Tegra 3-nál.. Attól még iOS marad.
2012. márc. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

iPhone 5 és SGS3-ról semmi infó, hardveresen One X jobb, mint Xperia S, de akadni Xperia S sem fog.

Amúgy One X helyett One S-t vennék a helyedbe.

2012. márc. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is a One S-t preferálom, de úgyis veszett drága lesz. Majd nyáron/ősszel jön a négymagos ZTE Era, aztán szétveri a piacot. Remélem.
2012. ápr. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, hogy mi a jó a 4900-os Quadrant pont elérésében(One X).

Az S2-vel 4200 pontot értem el.

Azért is fura ez nem?

1 f0s a One X, mert épphogy gyorsabb. De ha a Qualcomm ennyit tud, akkor az Exynoss-al az S3 milyen lesz..?

2012. ápr. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kár, hogy nem qualcommos a One X, hanem Tegra 3-as.

A Quadrantot felesleges alapul venni, az Antutu már beszédesebb. (Quadrant szerint a Defy-m gyorsabb, mint a Galaxy Nexus. LOL.)

2012. ápr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

USA-ba Snapdragon S4-el érkezik a One X, és a 4900-as benchmark is azzal készült (vagy talán több volt, már nem tudom).


Aki meg azt írja, hogy az egy fos, az egyszerűen hülye fanboy.

2012. ápr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!