Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akadt egy kis problémám a...

Akadt egy kis problémám a galaxy minimmel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem jelennek meg a már letöltött témáim, alkalmazásaim, valószínűleg azok amik a memóriakártyán vannak, pedig hozzá sem értem a memóriakártyához. Market-ről sem tudok letölteni, frissíteni, de még törölni sem tudok semmit a telóról. Már többször kikapcsoltam, kivettem a memóriakártyát, de semmi. Mit csináljak még?
2012. ápr. 7. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálkozz meg a bootloaderből egy factory resettel.Hátránya, hogy minden letöltött program a telefonról is és az sd kártyáról is törlődni fogsz, a rendszer teljesen újratelepül, vissza a gyári állapotába.Az lehet megoldja a problémát.ha az sd kártyán vannak letöltött .apk fájlok, vagy képek, videók, amik kellenek, ha tudod, mentsd le őket, mert minden el fog veszni factory resettel.
2012. ápr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha telefonon keresztül nem látja a gép, akkor szedd ki a kártyát, tedd be egy sd kártya adapterbe, és egy sd kártya olvasóval szedj ki róla minden hasznos/fontos dolgot a számítógépeddel.
2012. ápr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a memóriakártyáról már átmásoltam mindent a gépemre, előrelátó voltam, mert féltem, hogy meghal:D:P Viszont amik a telefon belső memóriáján vannak, azokat nem tudom sehogy átmenteni a gépre? Azért kérdezem, mert vannak olyan témák, alkalmazások, amiket nem enged átmenteni a memóriakártyára. Sajnos nagyon nem értek ezekhez a dolgokhoz, úgyhogy inkább megkérdezem: a factory reset = a gyári visszaállítással? Vagy formázzam meg a memóriakártyát?
2012. ápr. 7. 13:48
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként azért fura, mert a memóriakártyát érzékeli, ugyanis a saját fájlokba benne vannak a képek, zenék, csak a témák és az alkalmazások nem jelennek meg, teljesen tanácstalan vagyok
2012. ápr. 7. 13:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Hajajj, lehet nem kell factory reset sem, egyébként igen, ez a gyári visszaállítást jelenti.

A telefonban lévő gyári témákat, alkalmazásokat, amiket nem enged átmásolni azt azért nem engedi, mert annak a telefon memóriájában kell lennie, a szoftver teljes része, factory reset után minden gyári program, téma, kép visszajön.

Ha a letöltött témák, vagy programok nem hivatalos oldalról lettek letöltve, akkor előfordulhat, hogy az nem a megfelelő fájlformátumban van, pl .jar kiterjsztésű alkalmazásokkal kár is szarakodni, a témákkal is lehet ez a gond...tudod mit? írok PÜ-t. :)

2012. ápr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!