Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 6303mam van és facebook...

Nokia 6303mam van és facebook problémám van. Minden szép és jó volt de most már nem tudok írni facebookon. Bármilyen mezőbe nem tudok irni. Rámegyek és ugyveszi mintha írná de nem ír ki semmit. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Úgy kell elképzelni hogy még talán a viloggo kurzort is lehet látni kicsit.. de amikor akarok irni valamit akkor nem ír ki semmit és nem csak nemmutatja hanem nem is ír mert nem küldi el amit írok..(mégha nem látom is megpróáltam ugy is) Mi leheta baj? telefonfrissitést már próbáltam
2012. márc. 4. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt már többen jelezték különböző telefonokról a facebook-al van a probléma. Meg kell várni míg helyre jön.
2012. márc. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sokan erre a problémára jeleztek dolgot.. Nekem sem jó, meg még rengeteg embernek, én is tettem már ki kérdést:) Gyári böngészővel van baj.. Mert pl WIFI + Opera Mini -vel jó az m.facebook.com. De, Gyári böngésző + 0.facebook vagy m.facebook már nemjó! Tehát böngészővel lett inkompatibilis a mobilos face.Egyik este jó volt még nekem is, másnap reggelre már ezt csinálta. :/
2012. márc. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!