Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Amerikában vettem egy iphone...

Amerikában vettem egy iphone 4-et, hogy függetleníthetem?

Figyelt kérdés

hülye voltam, mert nem a hivatalos apple boltban vettem, hanem egy ilyen mindenféle elektronikai cikket áruló helyen. A csávó megesküdött hogy független, fog működni magyarországon is, meg mindenhol a világban, erre úgy tűnik mégsem. Csak kipróbálni nem tudtam, mivel a régi telefonomban nem microsim kártya kellett. Elég mérges vagyok, hiszen az állítólagos függetlenség miatt drágább volt a teló, visszavinni nem tudom mert már mo-n vagyok, de most ha már megvettem szeretném használni legalább. Egy szolgáltató microsimkártyáját nemismerte fel, innen gondolom hogy mégsem független.

Mit lehet ilyen esetben tenni?



2012. ápr. 7. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmit, az európai GSM hálózat nem fog menni az amerikai CDMA hálózatos telefonról.Ez hardveresen más milyen antennát jelent, nem tudsz mit kezdeni vele.

A micro simre van megoldás, mert potom pénzért lehet mocrosim vágót és hozzá normál sim adaptert venni, de szerintem így sem fog jönni.

Magyar turista Amerikában egy noname elektronikai üzletben?A legjobb célpont.Csúnyán átb*sztak, ennyit tudok mondani.

2012. ápr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az elottem szolo hozzaszolasa csak akkor igaz,ha a telefon verion fuggo volt ,ezek cdma telefonok, de ha tmobile vagy att fuggo,akkor elvileg mukodhetne itthon is,csak eppen nincs semmi megoldas a fuggetlenitesere - azaz 150 euro koruli aron mar lattam valamit az ebayen az usa iphoneokra .
2012. ápr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!