Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Samsung...

Mi a véleményetek a Samsung galaxy mini telefonról?

Figyelt kérdés
Megéri a 30.000ft-os árat?? Mikre képes?? (milyen adatai vannak??) Előre is köszi a válszokat!! :)
2012. ápr. 7. 17:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz telefon, 20 ezret sem ér. Gyenge hardver, csúnya kijelző, rossz szoftver.
2012. ápr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%
Ezért ez nem igaz (egyáltalán nem igaz). Megéri, mellesleg olcsóbban is lehet szerezni. Nekem volt ilyenem. Teljesen jó volt, megbízható volt. De hát ízlések és pofonok. Jókis telefon! Jolinar, akkor mit szólsz az első érintős telefonomhoz ami Samsung Champ néve hallgat? :D
2012. ápr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
24%
Amúgy úgy ne válaszolj, ha nem is tudod milyen, meg ha nem volt még olyanod. Ugyanis tudom hogy neked Blade-ed van.. Szóval nem hiszem hogy bármi közöd is lett volna a Samsung márkanévhez. :)
2012. ápr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Kedves Nagy Sziszi, mielőtt itt kérdeznél, nézz szét a google-ön.Írd be a keresőbe, hogy "samsung galaxy mini teszt" és keresd a mobilarénás linket, ott átfogó, objektív teszteket olvashatsz az összes mai telefonról, és minden kérdésedre választ kapsz.Ha nem, akkor a fórumjában tuti.Nem kell regisztrálni ahhoz, hogy a fórumot is tudd olvasni.


Üdv.

2012. ápr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

a www.gyakorikerdesek.hu -n jársz. nem a www.google.hu -n.

Ez az oldal azért van, ha valaki megkérdez valamit, megkapja rá a választ!



Üdv.

2012. ápr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Igen, többek között Bladem is van.


De a munkahelyemen én vagyok a beszerző, így sok telefon megfordult már a kezemben - amelyik épp nem, azt önszorgalomból próbáltam ki. A cégnél sok Monte van, szörnyű, pedig az még jobb is kéne, hogy legyen, mint a Champ (abban az időben én még nem álltam szóba érintősökkel, a Blade volt az első, amit érdemesnek találtam rá).


Pár kivétellel minden ma kapható telefont kipróbáltam, így lehet, hogy szubjektív, de mindenképp első kézből származó véleményem van mindről. És ehhez nem kell birtokolni őket, főleg nem a rosszakat - szégyellném is magam, ha olyan rossz döntéseket hoztam volna.

2012. ápr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Jaa közben nem figyletem hogy ide jöttek válaszok. Értem! ÉS Jolinar a Champről mi a véleményed? Am tök jó lehet ott dolgozni minden mai telót kilehet próbálni :DD
2012. ápr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%
A Champ még sokkal rosszabb, mint a Monte. A zárt rendszerű érintőképernyős telefonok mind is nagyon rosszak voltak, egyik ismerősömnek LG KU990 van, az számított az egyik legjobbnak akkoriban, mai szemmel nézve már az is nevetséges. Érintős telefonból az Alcatel OT990 és a Blade a legalja, amit érdemes megvenni, a többit nem (még akkor sem, ha androidos).
2012. ápr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%
Akkor én ha venni akarok egy okostelót, mindegy mennyibe kerül, akkor milyet érdemes venni? Blade-t? Erre kíváncsi vagyok, mert amúgy is akarok egy jó vételt csinálni valamilyen jó telefonból.
2012. ápr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Használtan 20-25-ért Blade, 35-40-ért Defy, újonnan SE Live vagy Ray, esetleg Defy+, ha akciós. Valahol láttam újonnan Nexus S-t 70-ért, 80 körül pedig egyértelműen Atrix. Ha még drágábban akarsz venni, akkor várj, most jönnek ki az új csúcstelefonok, esni fognak az árak.

Én személy szerint a ZTE Mimosa X-et és Erát várom a legjobban, őszre talán ideérnek.

2012. ápr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!