Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Samsung...

Mi a véleményetek a Samsung galaxy mini telefonról?

Figyelt kérdés
Megéri a 30.000ft-os árat?? Mikre képes?? (milyen adatai vannak??) Előre is köszi a válszokat!! :)
2012. ápr. 7. 17:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
értem köszönöm :DD
2012. ápr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

És még valami: A Nokia Lumia 800? Szerinted jó telefon? Érdemes megvenni? És milyen a Windows Phone op rendszer???

Nagyon sokat kérdezek de már erre lécci válaszolj és nem nyaggatlak :D

2012. ápr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem, a Nokiák kétszeresen túl vannak árazva. Nekem a 3310 óta nem volt Nokiám, nem véletlen. :)
2012. ápr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hát az akkor elég régen lehetett :DD de én am úgy tudom hogy a Lumia 800 110 eter. Az drága érte?
2012. ápr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nagyon.

70-ért már talán elfogadható lenne, bár nekem annyiért se kéne.

2012. ápr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A Windows Phone 7 a végletek op.rendszere:


Az vagy baromira bejön valakinek, és love at firs sight, vagy nagyon nem tetszik valkinek.

Mellesleg 80-ért márt lehet független, vagy szolgáltatói, 0 perceset venni a hardverapródon.Annyiért már megérné, de előtte mindenképpen nézz meg egyet közelebbről is, mert vagy nagyon tetszik, vagy sírva menekülsz előle.Ezért is árulnak sok wp7-es telefont most: agyon van reklámozva, szaladnak megvenni, aztán nem tetszik, és igyekeznek eladni.

2012. ápr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
óó de kár :(( mondjuk igaz... tényleg drága azért..
2012. ápr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly július óta Minim van. 2.2-n még voltak vele gondjaim (lassú volt, wifi nem nagyon akart működni). Most 2.3 van rajta (garanciába rátették) azóta gyors és megbízható. A kijelző felbontásán kívül semmi probléma nincs vele, de engem az se zavar. Ha nem vqgy maximalista, akkor szerintem remek vétel. Én nem bántam meg, hogy ezt választottam.
2012. ápr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
63%

Sokan leszólják ezt a telefont, pedig igenis jó! A pixeles kijelző engem nem zavar, 240x320p épp elég arra, hogy le tudd tölteni a legtöbb alkalmazást. A 600Mhz tényleg kicsit kevés, de akinek ez nem elég, rántson a procin!

Ami nekem gyenge, az a RAM. Kicsit kevés... A kamerán meg ne rágódjatok már annyit, mert a telefon nem fényképezésre való! Akinek van pénze okostelefonra, annak fényképezőre is!



TutuluszTeam

2012. ápr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!