Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyha AT&T-s iPhone 4-függetl...

Hogyha AT&T-s iPhone 4-függetlenítek, akkor az jó lesz itthoni Vodafone kártyával is?

Figyelt kérdés
Ultrasn0w-os vagy Gevey SIM-es függetlenítésre gondoltam. És ha már független, hiába CDMA működik majd GSM hálózaton is?

2012. ápr. 8. 07:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

CDMA sohasem fog GSM hálózaton működni. A kettő nem kompatibilis egymással. Akkor sem ha nagyon szeretnéd.

A gevely simed se lesz hová tenni. Nincs benne SIM foglalat.

Nagyon kezdő lehetsz.

Ennyi erővel kakukkos órát is függetleníthetnél.

2012. ápr. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem, mert a CDMA-s antenna nem fog GSM frekvenciát kibocsájtani magából, hiába függetlenítesz.Kár volt előre megvenni, vagy ha még nem késő, vidd vissza, stbstb.Mert így most van egy k*rva drága iPodod.
2012. ápr. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az at& t meg veletlenul sem cdma , sima gsm halozat csak eppen mas frekvenican,mivel tudja az altaluk forgalmazott iphone az eu gsm frekvenciakat is , igen mukodni fog. Ha a verizon-tol lenne a telefon,akkor nem mukodne itthon
2012. ápr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ja, és az utólag függetlenített készülékeket le is tilthatják..
2012. ápr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Csak azert mert fuggetlenitett, soha nem lesz letiltva . Ilyen csak abban az esetben all fenn,ha a keszulekhez tartozo elofizetest nem fizetik a husegido alatt . Egyebkent nem hallottam olyanrol,hogy usa mobilokat europaban tiltananak szamlatartozas miatt . Tavaly a telenor elkezdte lenyomkodni az eu tiltolistan levo iphoneokar ,de usa modellek nem voltak koztuk.
2012. ápr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy azért is tiltanak, ha nem független készülékeket függetlenítenek. A Telenorosról én is hallottam, de a cikkben nem írták, legalábbis nem láttam, hogy írták volna benne, hogy számlatartozás volt..
2012. ápr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem tiltanak fuggetlenitesert,ha fizetik a husegido alatt a szamlat minden rendben lesz a telefonnal . Maga a fuggetlenites nem igazan legalis ,de ezert is maximum akkor tudnak buntetni ,ha be tudjak bizonyitani,hogy penzert csinalod .a klonozo simek semmifele modositast nem vegeznek a telefon szoftvereben,ezert a leheto leg-legalisabb dolog,amivel csak probalkozhat
2012. ápr. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 bp1985 ***** válasza:
60%
Tökmindegy, hogy függetleníti, vagy sem, megvenni sem tudja. De kedves kérdező, olvasd el az apróbetűs részt is. Ne csak odáig juss el, hogy 200 dollár a 4s... De mivel te nem tudsz olvasni, így neked akármilyen telefon felesleges.
2012. ápr. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
AT&T-s iPhone 4-em van és ha függetlenítem akk vodával működni fog?
2012. ápr. 8. 13:13
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha nem előfizetéses volt, akkor fog.

Ha előfizus akkor is, csak ha nem fizeti/fizette senki, akkor letiltják.

2012. ápr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!