Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért szeretitek és ajánljátok...

Miért szeretitek és ajánljátok az androidos készülékeket? (lent)

Figyelt kérdés
Kb egy éve van (volt) sgs2m ma lett elegem belőle, összeomlott, újraindult, letöltöttem 4 programot mindegyiknél beadta az unalmast és falhoz vágtam. És ez a készülék a 2011es év telefonja...követem húgom példáját és kedden veszek egy iphonet (legalább nem kell évente új készüléket vennem...)
2012. ápr. 8. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Ahelyett, hogy nekivágtad volna a falnak, inkább a beállítások->tárolóhely menüpont alján a gyárira visszaállítottál volna mindent.Az lehet megoldotta volna a problémád, és utána cserélhetted volna simán iphonera a hardverapródon.Ehelyett megint kidobsz egy rakat pénzt iPhonera?

Szerintem hülyeséget csináltál, de tedd így.

2012. ápr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De ha nem értesz hozzá, akkor tényleg jobb lesz neked az iPhone.Az pont azért annyira zárt, és egyszerű hogy a tipikus, átlag amerikai majom ne tudja elbarmolni, utána meg fenyegetőzni, reklamálni és perelgetni.
2012. ápr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért szeretem, mert szeretek romokat, alkalmazásokat próbálgatni, romot módosítani és a nekem legjobbnak tetszőt használni.

Ez viszonylag meg is van 4 hónapja nem bántottam, nem fagy, hibátlanul fut vídeóval, nettel, WiFivel, bármivel.

3 Blade van a családban majd másfél éve, mindegyik hiba nélkül teljesít, egyelőre nyoma sincs annak, hogy bedöglenének.

Nekünk bevált.

2012. ápr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
na hát neked se volt sgs2 tuti vagy szétbarmoltad otthon nem védeni akarom de magától az se fagy le mindig. Vegyél iphone senki nem szidta hogy szar csak éppen 60 ezerel drágább a semmiért de ott a lumia 800 80 ezer tmobile nincs túlárazva és az se fog lefagyni
2012. ápr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a nagyjából egy év alatt négyszer volt hetekig szervizben, tudok képet küldeni a dobozáról a telefon már kukában van, már csomószor kellett gyári visszaállítást csinálnom ezért is lett már elegem a telefonból
2012. ápr. 9. 11:56
 6/7 anonim ***** válasza:
nem tudok erre mit mondani eddig senkinek se fagyott le ismerösömnek 1 éve van.. sőt osztálytársamnak a 40 ezres mobilja se volt ég szervizbe.
2012. ápr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

jó nekik :) köszönöm a válaszokat!

megvettem az iphone-t, hiányzik a nagy képernyő, de legalább stabil a készülék.

2012. ápr. 11. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!