Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehet tudni a Samsung...

Mit lehet tudni a Samsung Galaxy Mini telefonról?

Figyelt kérdés

Karácsonyra kaptam egyet.(most is erről írom a kérdést)

Van rajta net.A telefonon is lehet vírus?Adobe Flash Playert rá lehet tölteni ingyen?Ha igen hogyan? :)

Képet elmenteni tudok, de videót nem...Miért?És a videókat nem mindig tudom elindítani...Legtöbbször nem engedi.Miért?

Bocsi a sok kérdésért!


2012. ápr. 9. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Szóval, vírus..igen, előfordulhat, ingyenesen letölthető az avast mobile security a google play-ről, ez az egyetlen víruskereső mobilra, és lopás esetén figyelmeztető is van benne.

Adobe Flash Player program feltelepíteni feltelepítheted, elérni semmit nem fogsz vele, az ARMv6 processzor architektúra régi, elavult, így is gyárilag fel van húzva az órajel 832 MHz-re, hogy bírja a gyűrődést.Már amennyire...A lényeg, hogy a SOC nem képes komolyabb flash tartalmak, videók, oldalak betöltésére, illetve komolyabb flash alapú játékok futtatására, ettől függetlenül van valami Flash beágyazás, kisebb bannereket betölt a böngészőben, azzal gond nélkül el van.A videóról nem tudok nyilatkozni, lehet túl nagy a mérete, túl hosszúra sikerült és nincs elég hely a memóriakártyán.Videók lejátszása....nagyobb felbontású videók esetén örülnék, hogy egyáltalán lejátssza, amit nem tudsz megnyitni és megnézni, az vagy a Flash hiányának a hibája, vagy az, hogy túl nagy a felbontása, stbstbstb.

2012. ápr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hopika, összekevertem a galaxy y-nal..szóval..Qualqomm MSM 7227 processzor (600 MHz) Adreno 200-as GPU-val...a lényeg, ugyanaz, több éves, elavult SOC, úgy szelektálták ki a megmaradókat, hogy mobilt építettek köré, ez a Galaxy mini, a többi változatlan.
2012. ápr. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

Én 3 nap alatt szinte semmit nem találtam a google-n.:)

2012. ápr. 9. 10:31
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ha érdekelnek a mobiltesztek gúglizd be a mobil nevét és a végére tegyél egy "teszt" szót, és keresd a mobilarénát, az összes mai telefon mindig megjlenés előtt tesztelik, a fórumokban pedig százával-ezrével vannak tapasztalatok-hozzászólások.

2012. ápr. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!