Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell a mobil tartalék...

Hogyan kell a mobil tartalék energiáját megnyitni?

Figyelt kérdés
Nekem egy samsung gt-s 5230-am van és olvastam neten hogy a a telefonoknak van tartalék energiájuk és ezt meg lehet nyitni de én nem tudtam.
2012. ápr. 9. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyen nincsen, maximum komolyabb, op.rendszeres telefonoknál van takarékos üzemmód, ami olyan 300-320 MHz-re csökkenti a processzor órajelet, illetve tiltja az adatforgalmat, és a 3G-t és a WiFi-t is levágja, általában 15-20%-os töltöttségénél lép életbe automatikusa, de van, hogy kézileg is be lehet állítani.

Egyébként miért van erre szükséged, az S5230 minden, csak nem egy hardveres erőmű, ami zabálná az akksit, 3-4 napot szerintem simán elketyeg, de ha nem elég az akkus üzemidő akkor talán a mugen power, vagy valami más akku gyártó gyárt hozzá erősebb telepet közel 10 ezer forintért, amit hátlappal együtt szervíroznak postán keresztül.

Ha folyamatosan nyomkodod, meg facebookozol rajta, akkor meg ne csodálkozz, hogy 1-1.5 naponta töltened kell.

2012. ápr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt kell beírni: iddqd
2012. ápr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!