Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Londonból kapok telefont,...

Londonból kapok telefont, amit olyan jó 5 évig használni szeretnék. Az S II-t sokan mondják, mert megbízható, nemhiába 2011 telefonja. A HTC-től kicsit félek, mert új, és bizonytalan. Melyiket ajánlanátok jobban?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy s II vs HTC One X
2012. ápr. 9. 18:30
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
Nem kéne HD kijelző, 4.3"-ra a qHD is elég. A WVGA viszont továbbra is szánalmas. Az oké, hogy egy átlag user nem veszi észre, de egy átlag usernek minek egyáltalán felsőkategóriás telefon?
2012. ápr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
Mert mondd már, hogy 1 átlag user nem vehet 1 jobb készüléket. Ha pedig nem tetszik valakinek valami, akkor lecseréli. Nem hiába vannak Launcherek Androidra.
2012. ápr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
Valahogy nem cserélném le a Desiret az S II -re .....sporolj normális telora te bzui !!! Az epl-t meg hagyd ki a témábol.
2012. ápr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 bp1985 ***** válasza:
100%
A desire egy kiváló telefon, 2 évig használtam. Inkább htc, mint samu. A htc-re meg semmiképp nem mondható, hogy új márka...
2012. ápr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
Igyvan ...te vagy az én emberem ,végre egy normális komment LIKE !!!!
2012. ápr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Most komolyan...nem a HTC-re mondtam, hogy új, hanem a One X-re, MWC-n mutatták be Ápr. 5-én Londonban már a piacon van. Szóval szerintem új, aki meg értemetlen módon szarzik, meg "bzui"-zik, az magát minősíti, grat hozzá, a normális válaszolóknak meg köszönöm.
2012. ápr. 9. 19:38
 17/39 A kérdező kommentje:
Elnézést: "sazr"-ik...esküszöm, először azthittem, hogy razr-t írtál :D Értelmes vagy látom, biztos volt kitől tanulnod :D
2012. ápr. 9. 19:40
 18/39 anonim ***** válasza:
Nekem htc One X-em van, de kerdezo a te szellemi szintednek pont az S II valo. Allj be szepen a Samsung fanboyok koze :)
2012. ápr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
HTC One X jobb mint az S2, de ahogy látom te behódoltál a fos samsung-nak.. Amúgy meg én Sony Xperia S-et vennék ha tehetném.
2012. ápr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
Fanboy az édesanyád ....samsung-ot megd dugd a füledmögé
2012. ápr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!