Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Londonból kapok telefont,...

Londonból kapok telefont, amit olyan jó 5 évig használni szeretnék. Az S II-t sokan mondják, mert megbízható, nemhiába 2011 telefonja. A HTC-től kicsit félek, mert új, és bizonytalan. Melyiket ajánlanátok jobban?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy s II vs HTC One X
2012. ápr. 9. 18:30
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
0%

Ha egyszer az vagy. De látom, hogy megvagy épp 12.

Jah, nincs is még a piacon, de neked már az van.. grt.

Ha szülőzöl, igen.. pont ez miatt vagy ratyi..

2012. ápr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
Angliában már a piacon van te fanboy ..500 font az ára...te tudatlan
2012. ápr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
0%
Attól, hogy le fanboyoztalak, nem azt jelenti, hogy én is az vagyok. Tévhitekkel élsz együtt öcsi.
2012. ápr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

...Ezért szeretem én a gyk-t. :D:D:D:D


Ettől függetlenül én is a HTC-t javasolnám, semmivel sem jobb az S2, hiába a 2magos processzor, a felújított touchwiz, még mindig meg-meg tud akadni néhol, az anyaga egy olcsó kategóriás telefonra emlékeztet, a felbontás a kijelző méretéhez képest silány, nem ezt várnám el egy csúcs kategóriás készüléktől.

A HTC pedig mindig is prémium kategóriás készülékeket tudott kidobni a piacra (leszámítva a wildfire, wildfire S-t, de az már méretéből adódóan is csajoknak való), a sense pedig nem hogy látványosabb, a mindennapokban sokkal kényelmesebben használható, mint a samsung ui-ja.

Ez egy szubjektív vélemény, ez az én véleményem, de neked akkor is azt tudom tanácsolni, kedves kérdező, hogy mindkettővel tölts el legalább 1-2 órát, és csak utána dönts, ha mindenképpen ez a két készülék van, ami között választani szeretnél.

2012. ápr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Le vagy szavazva FANBOY
2012. ápr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

Ha Londonból kapja, akkor nem hiszem, hogy tudná tesztelni szerintem.

Ez van, ha ide ovisok járnak. A felfogásuk is azon a szinten. Van 1 olyan telefonjuk, ami messze nem csúcskategóriás, és azt a gyártót istenítik, amiről szinte fogalmuk nincs, hogy milyen. Én miért lennék fanboy? Nem én szarozok, hanem te. A kérdező hozzáállásával is gondok vannak itt-ott úgy látom.

Prémium? 1000 éves antik cuccokból csinálja a készülékeit? Mindenkinek meg van a saját design-je, és ha nem tudnád, akkor ez a műanyag azért van, mert zöldek akarnak ezzel lenni. Semmi baj nincs az anyaggal és a töréstesztekben is megállja a helyét attól, hogy műanyag. De épp olyan fura, hogy 1 1 éves készüléket hasonlítgattok össze 1 még hu-n még nem is árusítottal. 1 év után hülye az, aki már nem tud jobb telefont piacra dobni.

2012. ápr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
S II -nek pillepalackból van a hátlapja :DDDDDD
2012. ápr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

Ha Londonból kapja, ha nem onnan, bármelyik szolgáltatós boltba be tud menni, hogy megnyomkodja az S2-t, és ha tud várni egy kicsit, nemsokára jön magyarországra is, általában egyik-másik nem noname gsm boltban korábban már kapható, ki is tudja néhol próbálni, tud öszehasonlítást végezni.

Azon kár is vitatkoznunk, hogy a Samsung-e a jobb, vagy a HTC, mindenkinek meg van a maga pro és kontrája a saját preferáltja előtt, annyira meg nem aljasodok le, hogy leálljak bárkivel is szájkaratézni ilyen hülyeség miatt, főleg akkor, ha nem is én, vagy te, vagy más dönt majd, hanem Ő.

Erről ennyi a véleményem, fanboyozzon mindenki mindenkit úgy, ahogy akar, elvileg itt most mindenkinek objektív, vagy értelmes szubjektív véleményeket kellett volna mondania, amit ahogy elnézem, rajtam kívül nem nagyon tett meg más.

Az ne érdekeljen, ha a kérdezőnél gondokat találsz, max idejön két hónap múlva, hogy elsz*rta, segítsetek, max nevetsz egyet, és kész.

A samsungos műanyag nem a sony ericsson féle green heart keretek között újrahasznosított műanyag, ezt most benézted, ez egy erősen középkategóriás műanyag, nagyon karcolódik, nagyon kopik, jó törés teszt ide-vagy oda, és ez nem lenne megengedhető egy csúcs készülék anyaghasználatában.

2012. ápr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 bp1985 ***** válasza:
A mobilporton már van is teszt az one x-ről... Ennyit arról, hogy még nem jelent meg.
2012. ápr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
nem azt akartam mondani hogy pillepalackbol csinálják ,csak hogy olyan a minősége
2012. ápr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!