Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson x8 frissítés?...

Sony Ericsson x8 frissítés? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Üdv! Olyan problémám lenne, hogy kb. 3 hónapja vettem a telefonom és néha kiírja, hogy frissítés aztán rámegyek, hogy ok és mégsem frissül. Hogyan kell pontosan frissíteni és milyen időközönként? T-Mobilba belehet vinni és ott tudják frissíteni nekem? Az kb. mennyibe kerül? Köszi a válaszokat!

2012. ápr. 10. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha még nem tetted meg, próbáld meg úgy frissíteni, hogy a telefon mobilneten van, vagy wifi hálózatra van csatlakoztatva.Ha úgy sem megy, akkor megcsinálják neked ingyen, ha még van rá garancia.

Ha sikerül, és elindul a frissítés, akkor vagy 100%-ra legyen feltöltve a telefonod előtte, vagy legyen töltőre dugva.

2012. ápr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Van egy olyan rész a telómban hogy frissítés most. Valószínű, hogy úgy frissíthetem magamnak is és nem kell bevinnem a központba? Vagy a központban máshogy frissítik?
2012. ápr. 10. 13:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Na most az a rész hol van pontosan?Illetve ez rendszer frissítés lenne, vagy csak alkalmazások frissítése?
2012. ápr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
beálítások -> a telefon adatai -> szoftverfrissítés és ott van olyan, hogy frissítés most, meg új szoftverek rendszeres keresése és ott az kivan pipálva.. kb. 2-3 hetente feldobja, hogy frissítsem és rámegyek, hogy ok és mégsem történik meg a frissítés.
2012. ápr. 10. 13:46
 5/10 anonim ***** válasza:

Először is ellenőrizd hogy mit látsz itt ennél?


Beállítások > Telefon adatai > Belső vezérlőprogram verziója

2012. ápr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2.1 update
2012. ápr. 10. 14:01
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor azt tovább már nem lehet hivatalosan frissíteni!


Hiába írja ki nem lehet

2012. ápr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha még mindig azt az üzenetet dobálja, kapcsold be a wifit, csatlakozz vele a netre, vagy ha nincs, akkor sony ericsson pc companion-nal (vagy valami ilyesmi a szinkronizációs szoftver neve)csak akkor csatlakoztasd a telefont a gépedhez.
2012. ápr. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na...akkor meg is oldódott a kérdéses probléma, nem tudod tovább frissíteni.Ennyit arról, hogy mennyire vagyok jártas a sony ericssonok frissíthetőségében. :D
2012. ápr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Wifim az nincs, de vana telómon állandó net kapcsolat. :D
2012. ápr. 10. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!