Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mivel tudom megnyitni a...

Mivel tudom megnyitni a mobilomról a számítógépre feltöltött videókat?

Figyelt kérdés
Samsung SGH-E570 típusú telefonom van már régóta, de sose használom a videofelvevőt, most kellett és a számítógépre feltenni sikerült is (bluetooth-on keresztül) de nem tudom megnyitni. 3GPP Movie - ezt írja ki formátumnak, és az összes videolejátszóm szerint nem megnyitható. Egyáltalán nem értek az internetről letölthető programokhoz, tudna nekem valaki ajánlani egyet, amivel megnyithatom, sőt át is alakíthatom valami hétköznapi formátumba, hogy feltehessem a youtube-ra? Köszönöm a segítséget!
2009. jún. 18. 09:04
 1/4 ToXeN válasza:

Quicktime lejátsza, de lehet hogy codec packra is szükséged lesz, ajánlom a K-Lite Codec Pack-ot

( [link]

2009. jún. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ToXeN válasza:

Ezzel a programmal pedig konvertálhatod:

*****


u.i. az előző válaszban a link végén a zárójelet ki kell törölni



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. jún. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ezt az egyet szeretnéd csak,szívesen megcsinálom,és visszaküldöm.
2009. jún. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
van egyszerübb möd is, nem kell bonyolitani: media player classic
2009. jún. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!