Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van 1 nokia lumia 710-em és...

Kis1995 kérdése:

Van 1 nokia lumia 710-em és nem tudok küldeni Bluetooth és ne is tudok fogadni? Miéért van ez így?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Gondolom úgy kértél/kaptál Windows Phone telefont, hogy tisztában sem vagy azzal, hogy mit tud, illetve mit nem tud.

A Microsoft hivatalosan nem engedélyezte a bluetoothon való fájlátvitelt, egyedül a telefonos névjegyeket lehet átküldeni, és fogadni WP7-ről.

2012. ápr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor semmi bluetooth? Ismerősömnek van windows telefonja és ott lehet küldeni.
2012. ápr. 10. 19:30
 3/8 A kérdező kommentje:
Vagy valami program vagy valami nincs ilyen helyzetre???
2012. ápr. 10. 19:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Az ismerősödnek lehet Windows Mobile telefonja, a régi omnia 2-esemen nekem is volt bluetooth, a Windows Phone-on nem lehet semmivel sem.És lehet, hogy a WP8/Apollo sem hoz ebben megváltást..semmilyen szoftver nincs rá, ez gyárilag van lekorlátozva.
2012. ápr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És a t-mobilba sem tudnak semmit csinálni kis juttatás ellenében???
2012. ápr. 10. 19:49
 6/8 A kérdező kommentje:
És a akkor mi a halálnak van ott a bluetooth és a halálért lehet párosítani más telefonnal?
2012. ápr. 10. 19:50
 7/8 A kérdező kommentje:
Amm régi ASUS-a van. A tipusát nemtudom de windows phone.
2012. ápr. 10. 19:52
 8/8 anonim ***** válasza:
drága válaszoló, ha sose használtál hosszabb ideig wp7es telefont, mit szólsz bele? valóban alapból nem lehet, de van hozzá megoldás, mint minden másik telefonon. viszont ebben nem tudok segíteni. nekem omnia 7-em volt, unlockolva volt, így én tudtam mindenre használni. ha ügyesen megcsinálod, nem jár garivesztéssel, de szerintem olvass utánna, nekem se sikerült elsőre.
2012. ápr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!