Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen telefont...

Szerintetek milyen telefont vegyek? Iphone 3gs-t vagy Samsung Galax Ace-t? Iphone 3gst azért szeretnék venni mert egyik ismerősömnek van 20000 ezerért ideadná csak nem tudom hogy megéri-e megvenni? 1évet volt használva :/

Figyelt kérdés

szerintetek mire ügyeljek ha veszek telefont (Iphone-t? Meddig birja? Milyen tapasztaltaitok vannak ezzel kapcsolatban? )

Galax-t meg csakis boltbol tudnék beszerezni.



2012. ápr. 10. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Az Ace tűnhet jobb választásnak, de nem éri meg az árát. Inkább az iPhone-t vedd meg.
2012. ápr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tibi75 válasza:

Az Iphone tűnhet jobb választásnak, de nem éri meg az árát. Inkább az ACE-t vedd meg.


:))))))))))

Amúgy meg tök mindegy, a 3gs lesz a következő teló amit nem támogat majd az apple, az ACE úgyszintén. Vegyél Iphone-t, szerintem faszánbban futnak a játékok rajta (nekem volt 3G is, meg Samsung Galaxy spica is, és ez utóbbi most már gyakorlatilag használhatatlan mert nem lehet frissíteni)

2012. ápr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
biztos 3gs az? 20ezerért hülye lenne, ha eladná, amikor 40-50ért is el tudná adni, ha jó állapotú. nem véletlen egy sima 3g? nézd meg, hogy videózni tud-e. az mindent eldönt. egyébként meg a vétel attól függ, hogy az ace mennyibe fájna. bár én semmi pénzért nem vennék, mert a kijelzőfelbontás az irritálja a szemem(amúgy is most iphone4-em van, de ezelőtt is irritált :D) ha viszont 3g-ről lenne szó, akkor már inkább az ace.
2012. ápr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
neem mert joarc a haverom csak kell neki a kocsim pár napra ... :D és azért meg elég gazdag szoval ...
2012. ápr. 12. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!