Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon vásárlása elött állok...

Telefon vásárlása elött állok és nem tudom eldönteni hogy melyik telefont vegyem meg? Én ezekben gondolkodom: Samsung Galaxy s2, Samsung Galaxy Note, HTC One X vagy Iphone 4s. Ha tudtok jobbakat akkor mondjátok el.

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat. És azt is mondjátok el melyiket miért vennétek meg.

2012. ápr. 10. 19:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy Note! Azért mert nagyon jó nagy a kijelzője, és dupla proceszoros!
2012. ápr. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
És hova teszi a tenyérnyi Note-ot? A zsebbe nem mindig fér el. A Samsungot hagy a fenébe. HTC-t mondom, de iOS-t vagy Androidot akarsz, azt már döntsd el te.
2012. ápr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
htc One X, vagy ha 4,3 colos kell akkor One S
2012. ápr. 11. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha nagyobb telefon kell, 4.7"-os akkor One X, ha kisebb, 4.3"-os akkor One S. Samsungok felejtosek, iPhone 4S szinten, hacsak nem akarsz a telefonoddal beszelgetni.
2012. ápr. 11. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Imira válasza:

ha könyen kezelhető, profi telefont akarsz akkor iphone s4

hibája kicsi a képernyő de az aksi többet bir

2012. ápr. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
És szerintetek melyik a jobb ANDROID vagy IOS ?
2012. ápr. 11. 09:48
 7/17 A kérdező kommentje:

És nem tudjátok mikor jelenik meg az iPhone 5(6.generácioja)

és a SGS3 és mit fognak tudni?

2012. ápr. 11. 09:50
 8/17 A kérdező kommentje:
De az iPhonról mi a véleményetek.
2012. ápr. 11. 12:33
 9/17 anonim ***** válasza:

Áruljátok már el hogy mi a ***** bajotok van a samsunggal?

nekemegy galaxy s2-m van, és nulla szaggatás(jó mondjuk rootolt), a gyári op cseréje után teljesen jó készülék

2012. ápr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kedves utolso, te magad meg is valaszoltad a kerdesedet: Nem szaggat, DE ehhez rootolnod kellett es le kellett cserelned a gyari UI-t. En elvarom egy 120e forintos telefontol hogy ahogy kiveszem a dobozbol, ugy tokeletesen mukodjon. Illetve a keszulekhaz minosegevel kapcsolatban vannak ketelyeim. Nekem jobban tetszik egy masszivabb fem/polikarbonat/stb haz mint a tescos gagyi muanyag. Persze, mindettol eltekintve, az SGS2 egy brutalisan eros es jo telefon, de SZAMOMRA van jobb. A kerdezo velemenyt kert, elmondtam a sajatomat.
2012. ápr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!